Ülkemizde 180 milyona yakın kredi kartı bulunmaktadır. Kredi kartı sayısı bir hayli fazla iken giderek de kredi kartlarının çoğaldığı görülmektedir. Hele ki üniversite kampüslerinde dahi binlerce öğrenciye sadece öğrenci kimlik kartları ibraz edilerek aidatsız kredi kartları verilmektedir. Bu makalemizde aidatsız kredi kartları konusuna değineceğiz.

Bankalar kredi kartları üretiyor ve müşterilerine sunuyor. Faiz oranları aracılığı ile bankalar her sene yüzlerce milyon lira kazanıyor ancak birde kullanıcılardan kartları kullanmaları karşılığında senelik asil kartlar için 100 TL civarı ve ek kartlar için ise 50 TL civarı ücret almaktadır. Peki yıllık olarak aidatsız kredi kartları mevcut mudur? Kredi Haberlerim ekibi olarak aidatsız kredi kartları konusuna değindik ve araştırmalarımızı tamamladık. Eğer sizlerde aidatsız kredi kartları arıyorsanız bu makalemiz aracılığı ile aidat ödemeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartları 2017

1-) Yapı Kredi Play Kart (Öğrenci İbrazlı)

Öğrenciler için çıkartılmış ve piyasada en çok kullanılmakta olan kredi kartlarından bir tanesi Yapı Kredi Play Karttır. Play Kart’ın normal öğrenci olmayanlar içinde kullanımı mevcuttur ancak bu tür kullanımlarda yıllık olarak asıl ve kartta aidat alınmakatdır. Aidatsız kredi kartları 2017 araması yapıyorsanız öğrenci kartınızı ibraz ettirerek aidat ödemeden Yapı Kredi Bankasından Play Kart sahibi olabilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartı Play Kart Faiz Oranları ve Diğer Ücretler

Yukarıdaki haberimizden de Play Kart incelememizi görebilirsiniz.

2-) Şeker Kart

Şekerbankasının sahibi olduğu Şeker Kart son zamanlarda en çok rağbet gösterilen kredi kartları arasında yer almaktadır. Aidatsız kredi kartları veren bankalar konusunda da Şekerbank öncülük etmektedir. Buna göre normal bireyler için verilen bu kredi kartında her hangi bir aidat kullanım ücreti yoktur. Şeker Kartınızı çıkartın ve köşenize koyun. Kullanmazsanız hiçbir kullanım ücreti ya da yıllık aidat, kullanım gibi ücretlerle karşılaşmazsınız.

3-) Bank O’Card

Son günlerde sıklıkla televizyon, internet ve radyo reklamlarında karşımıza çıkan Odea Bank müşterileri kendisine çekebilmek için aidat ücreti almadan harika bir kredi kartı üretti. Odea Bank tarafından çıkarılmış olan Bank O’Card her hangi bir kart aidatı almamaktadır. Kredi kartınızı çıkarmak için hemen OdeaBank şubelerine giderek gerekli belgelerinizi verebilirsiniz. Belgelerinizin ardından kart aidatı vermeden kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

4-) Fix Card

QNB Finansbank’ın sahibi olduğu ve yaptığı her reklamda aidat ücreti olmayan kart olarak tanımladığı kredi kartı Fix Card’dır. Fix Card sahipleri gerçekten QNB Finansbank’a yıllık olarak her hangi bir kullanım ücreti için aidat ödemesi yapmazlar. Yani aidat ücreti olmayan kredi kartı araması yapıyorsanız kesinlikle Fix Card kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı İncelemeleri İçin Tıklayınız

Yukarıda belirtilmiş olan linki takip ederseniz Kredi Haberlerim ekibi tarafından oluşturulmuş olan tüm kredi kartı incelemelerini görebilirsiniz. Bu sayede tüm kredi kartlarının faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here