1948 yılında kurulan ve Koç Holding’in bünyesinde yer almakta olan Akbank müşteri hacmini geliştirmek için önemli yatırımlar yapmaya devam ediyor. Akbank bilindiği üzere ülkemizde en çok tercih eden bankalar arasında yer almaktadır. Buna göre maddi imkan almak isteyen kişilere Akbank ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Peki Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Kredi Haberlerim ekibi olarak çok sayıda kişinin Akbank ihtiyaç kredisi konusunda arama yaptığını tespit ettiğimiz için sizlere Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları haberini hazırladık. Buna göre Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları haberi ile kredi detayları, masrafları, taksit tutarları ve geri ödeme plan tablosu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL %1.45 309,01 TL 50 TL 48 Ay
4.027,14 TL
Faiz Sabittir 14.832,57 TL
15.000 TL %1.45 463,52 TL 75 TL 48 Ay 6.040,71 TL Faiz Sabittir 22.248,86 TL
20.000 TL %1,45 618,02 TL 100 TL 48 Ay 8.054,28 TL Faiz Sabittir 29.665,14 TL

 

Yukarıda belirtilen tablo aracılığı ile ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İlgili tablo Kredi Haberlerim ekibi tarafından sizler için özel olarak üretilmiştir. Bu tablo üzerinden taksit tutarı, vade süresi, masraflar ve faiz oranı gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Peki Akbank ihtiyaç kredisi diğer detayları nelerdir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Detayları

Koç Holding’in sahibi olduğu Akbank müşterilerine özel olarak ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Eğer sizler içinde yüzde 1,45 faiz oranı uygunsa hemen Akbank’a müracaat ederek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Pek çok banka bilindiği üzere vade süresine göre faiz oranlarını değişken tutmaktadır ancak Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları sabittir. Buna göre Akbank ihtiyaç kredilerini 1 TL ile 25 bin TL arasında vermekte olup vade süresi maksimumu 48 aya kadar yükselmektedir. 48 aydan daha fazla vade süreli ihtiyaç kredisi imkanı verilmemektedir. Yine kredi çekmek için mutlaka 18 yaşından büyük olmalı ve kredi notunuzun belirli bir puanın üzerinde olması şartı aranmaktadır aksi takdirde Akbank ihtiyaç kredisi imkanı sunmamaktadır.

Akbank İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvurular

Akbank ihtiyaç kredisinde belirli masraflar alınmaktadır. Buna göre çekeceğiniz her 10 bin TL’lik kredi için 50 TL’lik masraf ücreti alınmaktadır. Masraf ücreti yüzde 0,5 olarak belirlenmiştir. Maksimum 25 bin TL kredi imkanı sunulduğu için en fazla 125 TL’lik masraf ücreti kredi çeken müşteriden tahsis edilmektedir.

Akbank’dan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız gelir belgesini sunmanız gerekmektedir. Buna göre özel sektörde, kamu kurumlarında çalışıyor, emekli maaşı alıyor, menkul geliri elde eden ya da serbest çalışan şirket ortağı olmanız gerekmektedir. Akbank ihtiyaç kredisinde uygun görmediği adaylar için kefil arayabilir ve bu hakkını saklı tutmaktadır. Buna göre tüm şartlar, masraflar sizler için uygunsa hemen Akbank’a müracaat ederek ihtiyaç kredisi imkanını elde edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here