Günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği, emeklilerin maaşlarını alabilmek için anlaşma yaptığı bankalardan bir tanesi Akbank’dır. Akbank hem halkın sahibi olduğu hemde Sabancı Holdinge bağlı bulunmakta olan bir bankadır. Müşteri hizmetleri konusunda kendisini sürekli olarak geliştirmekte olan Akbank Türkiye geneli yatırımlarına ve uygun noktalara ATM, şube kurulumlarını da gerçekleştirmektedir. Peki Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir.

Artık yapılacak pek çok işlem ve öğrenilecek bilgiler Akbank’ın telefon bankacılığı aracılığı ile tespit edildiği için müşteriler genel olarak müşteri hizmetlerini tercih etmektedir. Akbank’ın telefon bankacılığı yani müşteri hizmetlerinden çok sayıda işleminizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Bu haberimizden Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 444 25 25 / 0850 222 25 25

Yurt dışı: +90 0850 222 25 25

KKTC: 0850 222 25 25

Yukarıda yurt içi, yurt dışı ve KKTC için Akbank’ın telefon numarası verilmiştir. Buralardan sizlerde Akbank ile her hangi bir işleminiz varsa ya da telefon bankacılığını kullanmak istiyorsanız Akbank’ı bu numaralardan arayabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için öncelikle telefonunuzdan yukarı da verilmiş olan telefon numaralarını bulunduğunu konuma göre arayınız. Daha sonra sizi telesekreter karşılayacaktır ve yapacağınız işlemler için yardımcı olacaktır. Kayıp ya da çalıntı ihbarları yapmak istiyorsanız Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra 6 tuşuna basınız.

Akbank müşteri hizmetleri pek çok bankadan farklı çalışmaktadır. Genel olarak bankalarda 1’e basınız, 2’ye basınız, 3’e basınız vb. gibi sistem bulunurken Akbank’da her şey sesli komut ile yapılmaktadır.Yani Akbank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra telesekreter aradığınız bilgiyi sesli komut olarak söyleyiniz ifadesini kullanacaktır.

Sizlerde Akbank müşteri hizmetlerini arayarak örneğin ”hesap bakiye mi öğrenmek istiyorum”, ”kredi kartı borç bilgilerimi öğrenmek istiyorum”, ”havale / eft yapmak istiyorum” vb. gibi bir sesli komut vererek ilgili bölüme yönlenebilirsiniz. https://www.kredihaberlerim.com

Eğer öğreneceğiniz bilgiler için Akbank müşterisi olmanız gerekiyorsa sizden kredi kartı bilgileriniz, banka kartı bilgileriniz ya da T.C. kimlik numaralarınızdan bir tanesini tuşlamanızı isteyecektir. Telesekreter hemen sizin bilgilerinizi kontrol edecek ve vermiş olduğunuz sesli komuta göre cevabınızı da söyleyecektir.

Akbank Telefon Bankacılığı İşlemleri

Şimdi gelelim en önemli konulardan bir tanesi olan Akbank telefon bankacılığı işlemlerine. Akbank telefon bankacılığı aracılığı ile hangi işlemler yapılabilmektedir. Akbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı borç bilgileriniz, ekstre bilgileriniz, hesap kesim tarihiniz, Chip para bilginiz, limit bilgileriniz, müşteri bilgileriniz, nakit avans bilgileriniz, vadesiz ya da vadeli hesap bilgileriniz, TL hesaplar için havale / eft işlemleriniz, tüm fiyatları, fon alış ve satış işlemleri, döviz kur bilgileri, döviz alım ya da satım gibi tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank telefon bankacılığı sesli komut ile çalışmakta olup yapacağınız tüm bu işlemler için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli olarak cevap vermeniz gerekmektedir. Yani sesli olarak konuşamayacağınız ortamlarda Akbank müşteri hizmetlerini aramasanız daha iyi olacaktır.

DİĞER BANKALARIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here