Koç Holding’in bünyesinde yer almakta olan Akbank müşteri hacmini ilerletebilmek için uygun faiz oranlarına kredi imkanları sunmaktadır. Akbank ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Ülkemizin en tanınır özel sermayeli bankalarından bir tanesi olan Akbank taşıt kredisi konusunda da müşterilerine uygun faiz oranı sunuyor. Peki Akbank taşıt kredisi faiz oranları nedir?

Eğer sizler ikinci el ya da sıfır kilometre araba almak istiyor ancak maddi konuda yardım arıyorsanız hemen Akbank’a müracaat edebilirsiniz. Akbank taşıt almak isteyenlere uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. Sıfır kilometre araç alımlarında kredi imkanı daha kolay sağlanırken ikinci el araç alımların da bazı şartlar aranabilmektedir. Peki Akbank taşıt kredisi faiz oranları nedir, Akbank taşıt kredisi geri ödeme plan tablosu nasıl oluşur.

Akbank Taşıt Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
50.000 TL %1.32 1.502,83 TL 250 TL 48 Ay
18.446,41 TL
Faiz Sabittir 72.135,69 TL
70.000 TL %1.32 2.103,96 TL 350 TL 48 Ay 25.824,97 TL Faiz Sabittir 100.989,97 TL
90.000 TL %1,32 2.705,09 TL 450 TL 48 Ay 33.203,54 TL Faiz Sabittir 129.844,24 TL

 

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibince oluşturulan Akbank taşıt kredisi geri ödeme plan tablosu verilmiştir. Bu tablo aracılığı ile faiz oranları, taksit tutarı, vade süresi, masraflar, faiz tutarları ve geri ödeme miktarı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Akbank’ın taşıt kredisinde faiz oranları sabittir.

Akbank Taşıt Kredisi Detayları

Akbank taşıt almak isteyen müşterilerine özel olarak yüzde 1,32’lik faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunmaktadır. Taşıt kredileri 1 ay ile 48 ay vade süresi aralığında çekilebilmektedir bu süreden daha fazla vade süreli kredi çekilmesine olanak tanınmamakatdır.

Yine Akbank’dan taşıt kredisi çekerken minimum 2 bin TL ve maksimum 200 bin TL’lik kredi çekebilmektesiniz. Marka, model ve araç fark etmeden Akbank’dan uygun faiz oranlarına taşıt kredisi alabilirsiniz. Yine Akbank taşıt kredisinde bazı masraflar da alınmaktadır ancak diğer bankalar ile kıyaslandığında bazı bankalar Akbank’dan daha yüksek faiz oranları ile taşıt kredisi imkanı sunulduğu için müşteriler genel olarak Akbank’a taşıt kredisi konusunda müracaat etmektedir. Peki Akbank taşıt kredisi masrafları ve başvuru detayları nelerdir.

Akbank Taşıt Kredisi Masraf ve Başvuruları

Akbank’dan taşıt kredisi almak isteyen müşterilerden çekilecek olan kredi tutarının yüzde 0,5’i masraf ücreti olarak alınmaktadır. Yine bu ücretten hariç olmak üzere ferdi kaza sigortası ücreti de alınmaktadır. Bu tutar müşteriden müşteriye değişmekte olup ortalama yıllık 110 TL’dir. Kasko bedeli de yıllık bin TL civarındadır bu tutarda kişiden kişiye ve araçtan araca göre değişiklik gösterebilmektedir.

Eğer yukarıda verilmiş olan Akbank taşıt kredisi faiz oranları, masrafları ve detayları sizler için uygunsa hemen taşıt kredisi almak için Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilir ya da şubelerden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here