444 2 525 – akbank.com.tr

Akbank 30 Ocak 1948 yılında Adana’da kurulmuştur. Özel sermayeli ticari banka statüsü taşıyan banka kurulduğunda Adana bölgesinde pamuk üreticilerine sermaye sağlama amaçlamayı hedeflemiştir. Günümüzde 840’ı aşkın şubesi ve 14 bine yakın personeli bulunan Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesidir.

Kuruluş Tarihi: 1948

Şube Sayısı: 840

Swift Kodu: AKBKTRIS

EFT Kodu: 0046

Telex: 26449 aktc TR

Müşteri Hizmetleri: 444 2 525

Yönetim Kurulu Başkanı: Suzan Sabancı Dinçer

CEO: S.Hakan Binbaşgil

Web Sitesi: www.akbank.com.tr

Tel: +90 (212) 385 55 55

Faks: +90 (212) 269 73 83
Akbank Türkiye’de Adana’da 1948 yılında kurulan Türkiye’nin en değerli ve önde gelen bankalarından bir tanesidir. Eğer ihtiyaç, taşıt, konut kredisi gibi kredi desteğine ihtiyacınız var ise Akbank sizler için iyi bir seçenek olabilir. Bankaların müşterilerine verdikleri faiz oranları kimi zaman değişkenlik gösterebilir ancak Akbank’a ait krediye göre faiz oranlarına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Kredinizin faiz oranlarını öğrendikten sonra sağdaki kredi hesaplama aracı sayesinde kredinizin toplam miktarı, aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracından toplam kredi miktarınızı, vade seçeneğinizi, faiz oranını belirttikten sonra sizlere otomatik olarak toplam kredi ödemenizi ve aylık ödemenizi gösterecektir.

Bankaların kredi verme durumları kredi notunuza bağlıdır ve Akbank üzerinden taşıt, konut, ihtiyaç kredisi çekebilir miyim diye merak ediyorsanız kredi notu öğrenme aracı sayesinde ücretsiz olarak notunuzu sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz kredi notunuzu kesin olarak öğrenmek istiyorsanız Findeks üzerinden de kredi notunuzu ücretli bir şekilde sorgulatabilirsiniz.

Akbank krediler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bankaya ulaşabilir yada en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

[kredi]