Ülkemizin özel sermayeli bankaları arasında yer alan Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Holding’in bünyesinde kurulmuştur. 2007 yılında yapılandırılmış ve 2008 yılınad ise Aktif Bank ismini alan firma uzun süredir müşterilerine kesintisiz olarak faaliyet göstermektedir. Kendilerini yeni nesil bankacılık olan adlandıran Aktif Bank şu anda mevduat hesabı faiz oranları konusunda en yüksek faiz oranını vermektedir.

Aktif Bank her ne kadar Çalık Holding bünyesinde 1999 yılından beri faaliyet gösteriyor olsa da henüz istediği müşteri hacmini yakalayamamıştır. Kredi konusunda düşük faiz imkanı sağlayan ve mevduat hesabı konusunda da olabildiğince yüksek faiz vermeye özen gösteren Aktif Bank şu anda yıl içerisinde en çok büyüme gösteren şirket arasında yer almakta olup kazancını katlamak için bünyesine yeni girişimler eklemeye de tüm hızı ile devam ediyor. Peki Aktif Bank mevduat hesabı faiz oranları nedir? Aktif Bank en yüksek mevduat hesabı faiz oranını veriyor.

Aktif Bank Vadeli Hesap Türleri

Aktif Bank farklı vadeli hesap türleri oluşturarak değişik mevduat faiz oranları vermek yerine tek bir hesap üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Buna göre Aktif Bank N Koloy Bono ismini verdiği hizmet ile yüksek faiz oranları vermektedir. Eğer sizlerde Aktif Bank N Koloy Bono mevduat hesabından yüksek faiz oranları kazanmak istiyorsanız mutlaka banka ile temasa geçmeniz gerekmektedir. Şu anda Türkiye geneli tüm bankalardan en yüksek mevduat hesabı faiz oranı Aktif Bank’ın N Koloy Bono hizmeti vermektedir.

Aktif Bank N Koloy Bono Mevduat Hesap Getirisi Ne Kadar?

Aktif Bank N Koloy Bono ürünü mevduat hesap getirisi konusunad oldukça cömert olduğu görülmektedir. Öyle ki Türkiye geneli en tanınır özel bankalar ile kamu bankalarından bile daha yüksek faiz oranları verilmektedir. Peki Aktif Bank N Koloy Bono mevduat hesap getirisi ne kadar?

Aktif Bank N Koloy Bono’nun normalde yüzde 14,25 faiz oranı verdiği görülmektedir. Ancak hesaplamalara %15 stopajlı mevduat eşleniği %15,09 faiz oranıyla sunulmaktadır. Yani yatıracağınız para yüzde 15,09 faiz oranı ile değerlenmektedir. Kredi Haberlerim ekibi olarak Aktif Bank N Koloy Bono’dan açacağınız mevduat vadeli hesaptan ne kadar para kazanacağınızı belirtiyoruz.

Vadeli Hesap Kazancı

Aktif Bank N Koloy Bono 1 gün ile 180 günlük mevduat hesaplarına yüzde 15,09 ve 181 gün ile 365 günlük mevduat hesaplarına yüzde 14,57’lik faiz oranı uygulanmaktadır.

Buna göre Aktif Bank N Koloy Bono’da en az 200 TL’lik yatırım yapmanız gerekmektedir. Örneğin 100 bin TL’lik yatıracağınız bir paranız var ve 32 günlük mevduat hesabı açtığınız düşünürseniz. 100 bin TL’lik 32 gün vade süreli mevduat hesabınıza 32. günün sonunda 1.124,52 TL yatırılmaktadır. Diğer bankalar genel olarak 600 TL ile maksimum bin TL arasında değişirken Aktif Bank N Koloy Bono hesabı diğer bankalardan çok daha yüksek kazanç sağlamaktadır. Diğer bankaların faiz oranlarını da aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

DİĞER BANKALARIN MEVDUAT FAİZ ORANLARI

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here