Kuveyt merkezli olarak bilinen Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde önemli yatırımları olan Burgan Bank ülkemizde 1977 yılından bu yana kesintisiz olarak faaliyet göstermekte ve mevduat hesabı olanlara kazanç elde ettirmektedir. Burgan Bank mevduat hesabı faiz oranları konusunda bu makalemiz aracılığı ile sizlere bilgiler vereceğiz.

Burgan Bank ülkemizde 1977 yılında kurulmuş olan bir bankadır. Üstelik Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinden de oldukça tanınmaktadır. Peki Burgan Bank mevduat hesabı faiz oranları nedir. Yastık altına para koymayarak parasını vadeli hesapta kazandırmak isteyen müşterilere Burgan Bank ne kadarlık bir faiz oranı veriyor, Burgan Bank vadeli hesap faiz oranı, Burdan Bank vadeli hesap faiz getirisi, Burgan Bank internet mevduat hesabı faiz kazancı, Burgan Bank mevduat faizi ne kadar gibi tüm sorularınızı Burgan Bank mevduat heasbı faiz oranları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank Mevduat Hesap Türleri

Burgan Bank mevduat hesap türleri oluşturmamış olup sadece internetten açılan hesaplara E-Mevduat ve banka şubelerinden açılan hesaplara ise Vadeli Mevduat hesabı ismini vermiştir. Burgan Bank mevduat hesabı faiz oranlarına bakıldığında E-mevduat yani internetten açılan vadeli hesap kazancının, vadeli mevduat yani şubeden açılan vadeli hesabına göre daha fazla kazanç getirdiği görülmektedir. Peki Burgan Bank mevduat hesabı faiz oranları nedir.

Burgan Bank Vadeli Hesap Getirisi

Burgan Bank oldukça köklü bankalar arasında yer almakta olup müşterilerine ciddi kazançlar vermektedir. Peki Burgan Bank mevduat hesabı faiz oranları ne kadar? Buna göre internetten açılan vadeli hesap kazancı, şubeden açılan vadeli hesap kazancına göre kat kat daha iyidir.

İnternet üzerinden e-mevduat vadeli hesabı açarsanız %14’e kadar, şubelerden mevduat vadeli hesap açarsanız ise %6,50’a kadar faiz getirisi sağlarsınız. Yani Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere internet üzerinden e-mevduat hesabı açmanızı tavsiye etmekteyiz.

6 güne kadar olan vade süresine – %10,50
7 günden 13 güne kadar vade süresine – %11,50
14 günden 31 güne kadar vade süresine – %12
32 günden 450 güne kadar vade süresine %14

Yukarıda Burgan Bank’ın internetten açılacak mevduat hesabı faiz oranları verilmiştir. Hoş geldin faizi olarak bu rakamlar verilmekte olup hemen banka ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

  • 32 Günlük Vadeli Hesap Kazancı

Burgan Bank’da diğer bankaların olduğu gibi 32 günlük vade süresine en çok faiz oranı veren bankadır. Kredi Haberlerim ekibi olarak bizlerde sizin için 32 günlük vadeli hesap kazancını belirtiyoruz. Buna göre;

32 günlük vadeli hesaba 10.000 TL para yatıran bir kişinin 32 gün sonunda banka hesabına 104,33 TL yatırılmaktadır. Buna göre Burgan Bank’ın internet üzerinden açılan mevduat hesabının oldukça kazançlı olduğu görülüyor. Öyle ki pek çok banka 32 günlük vadeli hesaba atacağınız 10.000 TL gibi az bir rakama 60 – 90 lira arasında ödeme yapmaktadır. Ancak Burgan Bank 104,33 TL’lik kazancı sizin hesabınıza yatırmaktadır. Diğer tüm bankaların mevduat hesabı faiz oranları hakkında bilgi edinmek için En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2017: Paranızı Değerlendirin! makalemizi inceleyiniz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here