Finansbank’ın sahibi olduğu Card Finans kredi kartını alan müşteri sayısı giderek artıyor. Finansbank kartının daha fazla kişi tarafından kullanılması için faiz oranlarını olabildiğince düşük seviyede tutmaya ve diğer kartlara göre daha cazip hale getirmeye çalışmaktadır. Peki Card Finans faiz oranları, kart ücretleri ve avantajları nedir.

Eğer sizlerde kredi kartı almak istiyor, Finansbank’ın sunmuş olduğu Card Finans hakkında bilgi edinmeyi düşünüyorsanız Card Finans faiz oranları, kart ücreti ve avantajları makalemizden Card Finans kart ücretleri, Card Finans faiz oranları, Card Finans avantaj ve özellikleri, Card Finans yıllık kullanım ücreti vb. gibi tüm sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

Alışveriş ve Nakit Avans Faiz Oranları

Finansbank’ın sahibi olduğu Card Finans kart ile yapacağınız her alışveriş de ya da nakit avans çekimleriniz de bankanın uygulamış olduğu faiz oranlarını ödemeniz gerekmektedir. Peki Card Finans alışveriş faiz oranı nedir. Card Finans kredi kartı ile yapacağınız her TL alışverişiniz de %1,84 ve USD alışverişlerinizde %1,47 faiz oranı ödersiniz. Yine nakit avans çekimleriniz de de faiz oranları aynı oranda uygulanmaktadır. Buna göre TL alışverişlerinizde 100 lira için 1,84 TL, USD alışverişleriniz de100 dolar için 1,47 dolar faiz ödeme yapmanız gerekmektedir.

Gecikme Faiz Oranı

Card Finans ile yapacağınız her alışverişinizin ödemesini bir sonra ki fatura kesim tarihide yaparsınız. Ödemenizi en az toplam tutarın asgari ücretini yatırmanız gerekmektedir. Eğer asgari olarak belirlenen tutarı da ödemezseniz Finansbank tarafından borcunuza gecikme faizi uygulamakatdır. Yapmadığınız her ödeme için kartınızda ki borcunuza TL için %2,34 ve USD için %1,97 faiz oranı uygulanmaktadır. Tutarlar küçük olduğu için pek çok kişi ödeme yapmayabiliyor ancak ödeme yapmaya, yapmaya içeri bulunan borç miktarı giderek artmakta ve kartınız kapatılma riski altına girmektedir.

Card Finans Yıllık Ücret

Card Finans kredi kartının da diğer kredi kartları gibi yıllık kullanım ücreti bulunmaktadır. Kartınızı ister kullanın, ister kullanmayın Card Finans kredi kartınız için belirlenen yıllık ücretleri ödemeniz gerekmektedir. Card Finans normal kart için asıl karta yıllık 103 TL, ek kartlara ise 51,50 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Card Finans kredi kartının diğer kartlarında ise yıllık 25 TL’den başlayan ve 200 TL’ye kadar yükselen kullanım ücreti bulunmaktadır.

Card Finans Diğer Ücretler

Card Finans kredi kartı için yapacağınız her türlü işleme faiz oranları uygulanmaktadır. Örneğin eski dönemler için basılı ekstre isterseniz 10 TL, PTT ile ödeme yaparsanız 3,70 TL, SGK ödemeleriniz için 2 TL, tek seferlik fatura ödemelerinde 2,5 TL, otomatik fatura ödeme talimatların da ise tutarın %1,84’ünü faiz olarak ödersiniz.

Bu ödemeler dışında çekeceğiniz her nakit avans içinde belirlenmiş faiz oranlarını ödemektesiniz. Örneğin yurt içinde QNB Finansbank atmlerinden çekeceğiniz nakit avanslar da %3,75 + TL, diğer banka atmlerinden ise %3,54 + 12 TL’lik faiz ödemesi yapmanız gerekmektedir. Card Finans faiz oranları, kart ücretleri ve avantajları sizlere cazip gelirse hemen QNB Finansbank şubelerinden kartınızı alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here