Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından tüm koşulları geliştirmiş olan Denizbank, finansal işlemleriniz için güvenilir hizmet sunuyor. Denizbank çalışma saatleri hakkında bilgi alarak, direkt olarak yapacağınız finansal işlemler için o saat aralıklarında şubeye gidebilirsiniz.

Denizbank Şubelerinin Çalışma Saatleri

Bankaya bağlı olarak çalışan 12 binin üzerinde personel bulunuyor. Ulaşabileceğiniz şekilde açılmış olan Denizbank şubeleri, parasal işlemlerinizin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlıyor.

  • 09:00 ile 12.30 arasında bankalar çalışıyor.
  • 30 ile 17.00 ise öğlede sonraki çalışma saati.

1 saat öğle arası bulunan personel, gün içinde 7 saat çalışıyor. Dilerseniz şubelerde gişeleri kullanarak para transferi yapabilirsiniz. Bunun dışında hesabınızdan para çekme ya da para yatırma için de aynı şekilde şubelere gidebilirsiniz.

Gişelerde sıra alırken Denizbank hesabı olan kişiler için özel sıra veriliyor. Bunun için fiş isteme esnasında kimlik numaranız ile fiş talebinde bulunun.

Hafta içi çalışma saatleri verilmiş olan Denizbank şubeleri; Cumartesi Pazar kapalı. Hafta sonları çalışma süresi dışında olduğunu bilerek, işlem taleplerini hafta içi bildirilmiş olan çalışma saatleri içinde yapmanız gerekiyor.

Denizbank İnternet Hizmeti

İnternet üzerinden yapacağınız işlemler için kart bilgileriniz ile şifre almanız yeterli. Sonrasında direkt olarak para yatırma, para transferi, fatura ödemeleri gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet üzerinden online şekilde istediğiniz her an hizmet talep etme hakkınız bulunuyor. Telefonunuzla da gün içinde hesabınızı kontrol etme, ödeme yapma şansı veriliyor.

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri, bankanın sunmuş olduğu hizmet numarası dahilinde ulaşabilecek olduğunuz bir hat. Kartınızı kaybetmeniz, kaybolmuş bir kartı ihbar etmeniz açısından müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon hattı, aralıksız hizmet sunuyor. İstediğiniz her zaman arayarak, temsilcilerden yardım alabilirsiniz. Bilgi almak için ilk olarak ulaşabileceğiniz hizmet olarak düşünebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here