Açmış olduğunuz Denizbank hesabının yıl içinde yöntemine 11.45 TL ücret alınıyor. Yaptığınız işlemler için ise ayrıca komisyon alınabilir. Bankanın belirlemiş olduğu işlem ücretleri hakkında detaylı bilgi alarak, ödemelerinizden yapılacak kesintilerin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Denizbank İşlem Ücretleri EFT, Havale, Swift Ücretleri

Para aktarma işleminizi EFT, havale ya da Swift üzerinden yapabilirsiniz. Her seçeneğin belirlenmiş olan komisyon oranı bulunuyor.

EFT;

  • %5 maksimum masraf oranı belirlenmiş. Minimum masraf tutarı 50 ile 60 TL arasında değişiyor. Maksimum ise 5 TL ile 500 TL arasında değişiyor. Hesaptan EFT, hesaptan geç EFT, kasadan EFT, isleme gelen EFT için minimum ücretler 50 TL ile 60 TL arasında. Hesaptan düzenli EFT için alınan maksimum ücret ise 5 TL.

Havale;

  • Minimum masraf tutarı 40 TL ile 50 TL arasında değişiyor. %5 olarak masraf oranı bildirilmiş. Hesaptan hesaba, hesaptan isme, kasadan hesaba, kasadan isme havale bu ücret aralığında yapılıyor. Hesaptan düzenli havale için ise alınan ücret 2.2 TL’dir.

Swift;

  • 36 TL ile 60 TL arasında değişen minimum masraf tutarı bulunuyor. Hesaptan yurt içi bankalara Swift için 36 TL masraf tutarı minimumdur. Hesaptan yurt dışı bankalara giden Swift için ise 48 TL masraf tutarı vardır. Hesaba gelen Swift ise 60 TL minimum masraf tutarına sahip.

İnternet ve Mobil Bankacılık Ücretleri

Telefonunuzdan ya da internet üzerinden yaptığınız işlemler için ücret değişiklikleri söz konusu. Denizbank işlem ücretleri internet üzerinden yapılan hesaptan isme havale durumunda 2.2 TL oluyor. Bu ücrete BSMV dahil. Hesaptan isme mobil üzerinden havale için ise 1.75 TL masraf tutarı alınıyor. Aynı şekilde ödediğiniz 1.75 TL için BSMV dahil olduğundan, ayrıca BSMV ödemeyeceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here