1938 yılında Türk denizcilik sektörünün gelişmesi ve paraya ihtiyacı olan kişilere destek sağlanabilmesi için kurulan Denizbank, 1997 yılında Özelleştirme İdaresi Başkanlığından Zorlu Holding tarafından ve 2006 yılında Avrupa’nın finans sektörü konusunda en önemli şirketlerinden bir tanesi olan Dexia tarafından satın alınmıştır. Faaliyetlerine 1938 senesinden beri kesintisiz olarak devam etmekte olan Denizbank, Türkiye’nin dört bir yanında milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir.

Denizbank ile tüm işlemlerinizi atm, şube, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığı ile halledebilmektesiniz. Kredi Haberlerim ekibi olarak Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenmek isteyenler için bu haberi hazırladık. İlgili haber aracılığı ile Denizbank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi sahibi olabilir ve telefon bankacılığı üzerinden hangi işlemleri yapabileceğinizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 444 0 800 / 0850 222 0 800

Yurt dışı: +90 0850 222 0 800

KKTC:  0850 222 0 800

Yukarıda Denizbank telefon bankacılığının bölgelere göre telefon numarası verilmiştir. Sizlerde Denizbank ile tüm işlemlerinizi müşteri hizmerleri aracılığıyla çözmek istiyorsanız yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından belirtilmiş olan numaraları arayabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

Denizbank’ın müşteri hizmetleri telefon numarasına bağlanmak istiyorsanız öncelikle lokasyonunuza göre yukarıda belirtilen telefon numaralarından her hangi bir tanesini aramanız gerekmektedir. Yukarıda yurt içi, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC’de yaşayan vatandaşlar için Denizbank’ın telefon numarası verilmiştir.

Bu telefon numaralarından her hangi bir tanesini aradıktan sonra direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmış oluyorsunuz. Sizi Denizbank’a hoşgeldiniz, ben Deniz ifadesiyle bir telesekreter karşılıyor ve sizi menülere yönlendirme konusunda yardımcı oluyor. Buna göre Denizbank müşteri hizmetlerini arayıp kayıp ya da çalıntı ihbarları vermek istiyorsanız 1’i tuşlamanız gerekmektedir.

Diğer işlemler için Denizbank’ın sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Yani Denizbank’da 2’ye bas, 3’e bas, 4’e bas gibi bir sistem bulunmamakta olup müşteri hizmetleri tamamen sesli yanıt ile çalışmaktadır. Gitmek istediğinizi menüyü birkaç kelime ile söylemeniz gerekmektedir örneğin hesap bakiyemi öğrenmek istiyorum, kredi kartı borç bilgilerimi öğrenmek istiyorum, müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum vb. gibi. Sesli yanıt sayesinde Deniz isimli Denizbank’ın müşteri hizmetleri telesekreteri sizleri hızlı bir şekilde ilgili menülere aktarmakadır. Sizler de menüler sayesinde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Peki Denizbank müşteri hizmetleri aracılığı ile hangi işlemleri yapabilirsiniz.

Denizbank Telefon Bankacılığı İşlemleri

Denizbank telefon bankacılığı ile pek çok işlem yapılabilmektedir. Örneğin kredi kartı borç ödeme, limit bilgileri, nakit avans sorgulamaları, biriken puan öğrenimi, Denizbank hesapları hakkında detaylı bilgileri, bankacılık ve hisse senetleri, kayıp veya çalıntı işlemleri, Denizbank internet şubesi yardımı, seyahat hizmetleri, şifre ya da daha önceden yapılan ya da yeni yapılacak başvuru işlemleri gibi pek çok konu hakkında bilgi alabilmekte ve işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Yine sesli yanıt sisteminden hariç olarak eğer müşteri hizmetlerine bağlanırsanız Denizbank hakkında bilgi alma, para gönderme ya da diğer bankacılık işlemleri gibi konularda da size özel destek alma imkanınız bulunmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here