444 0 800 – denizbank.com

Denizbank 1938 yılında Türk Denizciliğine katkı sağlayıp finans sağlamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesidir. İlk olarak 1997 yılında Zorlu Holding tarafından özelleştirilerek alınan DenizBank ardından bir kaç kez daha el değiştirmiştir. Son olarak Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank tarafından büyük bir kısmı yönetilmektedir.

Faydalı Bağlantılar

Garanti Bankası Şube Kodları
IBAN Sorgulama
Çalışma Saatleri
Mevduat Hesabı
İşlem Ücretleri
Müşteri Hizmetleri

Kuruluş Tarihi: 1938

Şube Sayısı: 697

Swift Kodu: DENITRIS

EFT Kodu: 0134

Telex: 26277 citi TR

Müşteri Hizmetleri: 444 0 800

Yönetim Kurulu Başkanı: Herman Gref

CEO: Hakan ATEŞ

Web Sitesi: www.denizbank.com

Tel: 0850 222 0 800

Faks: 0850 222 0 800
Denizbank, 1938 yılında genel amacı Türk Denizciliğine finans sağlamak amacıyla kurulan Türkiye’nin ileri gelen bankalarından bir tanesidir. . Eğer ihtiyaç, taşıt, konut kredisi gibi kredi desteğine ihtiyacınız var ise Denizbank sizler için iyi bir seçenek olabilir. Bankaların müşterilerine verdikleri faiz oranları kimi zaman değişkenlik gösterebilir ancak Denizbank’a ait krediye göre faiz oranlarına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Kredinizin faiz oranlarını öğrendikten sonra sağdaki kredi hesaplama aracı sayesinde kredinizin toplam miktarı, aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracından toplam kredi miktarınızı, vade seçeneğinizi, faiz oranını belirttikten sonra sizlere otomatik olarak toplam kredi ödemenizi ve aylık ödemenizi gösterecektir.

Bankaların kredi verme durumları kredi notunuza bağlıdır ve Denizbank üzerinden taşıt, konut, ihtiyaç kredisi çekebilir miyim diye merak ediyorsanız kredi notu öğrenme aracı sayesinde ücretsiz olarak notunuzu sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz kredi notunuzu kesin olarak öğrenmek istiyorsanız Findeks üzerinden de kredi notunuzu ücretli bir şekilde sorgulatabilirsiniz.

Denizbank krediler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bankaya ulaşabilir yada en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

[kredi]