1987 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlayan banka, Türkiye’nin öncü bankaları arasında 14 bini aşkın çalışanı bulunuyor ve 673 şubesi var. Finansbank çalışma saatleri içinde banka şubelerinden hizmet almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri birimi ile ya da gişe birimi ile birebir iletişime geçebilirsiniz.

Finansbank Şubelerinin Çalışma Saatler işi

Şubelerde birebir iletim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri bulunuyor. Ayrıca bankalarda yer alan gişelerden finansal işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bankalarda hesap açma, kredi çekme ya da krediler hakkında bilgi alma işlemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz. Onun dışında havale, EFT, para çekme gibi işlemlerinizi yapmak için gişe yetkilileri ile görüşeceksiniz.

Tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için;

  • Sabah 09.00 – 12:30
  • Öğlen 13:30 – 17:00 arasında şubeleri ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma saatleri diğer bankalar ile benzerlik göstermektedir. Hem müşterilerin bankalara ulaşmada sorun yaşamaması hem de beklediği nitelikli hizmeti alması bu çalışma saatleri arasında olacaktır.

Finansbank İnternet Bankacılığı

Banka şubeleri aracılığıyla yapabileceğiniz pek çok işlemi internet üzerinden de yapabilirsiniz. Sunulan internet üzerinden banka hizmeti, 7-24 gerçekleşebilir. Dilediğiniz an direkt olarak bankanın resmi internet sitesine girerek, mevcut şifreniz ile hesabınıza giriş yapın. Ardından para yatırma, para çekme, EFT, havale gibi işlemlere başvurun. Hızlı ve kolay finansal işlemler, internet üzerinden sorunsuz şekilde yapılır.

  • Mobil: İnternet hizmetinin mobil üzerinden de desteklenmiş olduğunu göreceksiniz. Gün içinde çok daha kolay şekilde hesap numarası şifre ya da kimlik numarası şifre ile hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Mobil üzerinden hesap bakiyenizi görmenin dışında para aktarımı da yapılıyor. Havale, EFT gibi işlemlerin talebini gerçekleştirebilirsiniz.

Sunulan hizmetin internet üzerinden aralıksız şekilde sürdürülmesi, Finansbank müşterilerinin finansal işlemleri açısından rahat olmasını sağlar. Dilediğiniz saatte hesap hareketlerine bakma şansınız olur.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here