Garanti Bankasının en popüler kredi kartı olarak bilinen ve neredeyse her gün televizyon, internet, gazete, radyo reklamları aracılığı ile karşımıza çıkan Garanti Bonus Kredi kartını siz değerli okurlarımız için incelemeye aldık. Garanti Bankası Bonus kredi kartı faiz oranları ve tüm ücretleri nedir.

Sizin de bir kredi kartına mı ihtiyacınız var? Garanti Bankasının sunmuş olduğu kredi kartı cazip mi geldi aklınızda yer alan tüm soruları Garanti Bankası Bonus kredi kartı faiz oranları ve tüm ücretleri yazımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bonus kredi kartı faiz oranı, Bonus kredi kartı yıllık ücreti, Bonus kredi kartı iyi mi, nakit avans ücret, taksitli nakit avans ücreti, yıllık kullanım bedeli gibi tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı faiz oranları ve tüm ücretlerine baktığımızda kartın uygun faiz oranları ile müşterilere sunulduğu görülmektedir. Eğer kerdi kartı almak istiyorsanız Garanti Bankasının sunduğu Bonus Kredi Kartını deneyebilirsiniz.

Alışveriş ve Nakit Avans Faizi

Bilindiği üzere tüm kredi kartlarında alışveriş faizi ile nakit avans faizi genel olarak aynı oluyor. Garanti Bankası Bonus Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde %1,84’lük faiz oranı ödemektesiniz. Yani 100 liralık her alışverişiniz de yapacağınız çekimlerden 1,84 TL’lik faiz oran kesilmektedir. Kredi kartı geçmeyen yerlerde kullanmak için ATM’lerden nakit avans çekmek istiyorsanız çekeceğiniz nakit avans için Garanti Bankasına yine %1,84’lük faiz oranı ödemektesiniz.

Ayrıca kartınız ile çekeceğiniz her bir nakit avans ücreti için çektiğiniz tutarın %3,54’ü + 6 TL’de işlem ücreti öderseniz farklı bankalardan çekerseniz %3,54 + 8 TL işlem ücreti ödemektesiniz. Nakit avans çekimlerinde Bonus kredi kartı biraz daha yüksek ücret alabilmektedir.

Limit Aşımı ve Gecikme Faizi

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları ve Tüm Ücretleri isimli makalemizde sizler için limit aşımı ve gecikme faizi başlığına değinmeden edemedik. Bilindiği üzere her kredi kartının bir limiti vardır. Bonus Kredi kartında 20.000 TL’ye kadar limitinizi belirleyebilmektesiniz. Eğer halen limit aşıyorsaznı Garanti Bankasına çektiğiniz tutarın %1,84’ünü faiz olarak geri ödersiniz.

Yapacağınız alışverişler ve çekeceğiniz nakit avanslardan sonra bilindiği üzere her ay Bonus Kredi kartına ödeme yapmak zorundasınız ki en az asgari ödeme tutarını ödemeniz gerekmektedir. Eğer ödeme yapmaz ya da asgari tutarı ödemezseniz Gecikme faizi olarak %2,34’lük bir faiz oranı daha ödersiniz.

Yıllık Ödeme

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartının da diğer kredi kartlarına göre yıllık ödeme tutarı bulunmaktadır. Buna göre asıl kart için 90 TL ve her ek kart için 45 TL daha yıllık ödeme yaparsınız. Bonus Kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız Bonus Kredi Kartının resmi internet sitesi hakkında bilgi alabilir ya da 444 0 333 Alo Garanti müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında müracaatlarınızı gerçekleştirebilir kredi kartınızın sahibi olabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here