Garanti Bankası aracılığıyla yapacağınız parasal işlemler, çalışma saatleri dahilinde olmalı. İşlemlerinizi şubelerden gerçekleştirecekseniz, Garanti bankası ekibinin çalışma saatleri içinde şubede olmalısınız. Bunun dışında pek çok işlemi yapabileceğiniz Garanti Cep, Garanti ATM’leri, Garanti İnternet Şubeleri gibi seçenekler de bulunuyor.

Garanti Bankası Şubelerinin Çalışma Saatleri

Gişelerde para yatırma, para çekme, para transferi gibi işlemler yapılır. Bunun için Garanti şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmet yetkilileri ile birebir iletişim kurmak için de şubelere gidebilirsiniz.

  • 00 ile 12.30 sabah çalışma saatidir.
  • Öğle arasından sonra ise 13.30 ve 17.00 arasında işlem talebinde bulunma hakkınız olacaktır.

Genel olarak şubelerin çalışma saatlerinin bu aralıkta olduğunu söyleyebiliriz.

-Çalışma Saatleri Özel Olan Şubeler

Çalışma saatleri farklı olan şubeler de bulunuyor. Bazı Garanti Bankaları’nın öğle tatilinde de hizmet verdiğini bilmelisiniz.

Havalimanı,

Alışveriş Merkezi,

Sınır kapıları gibi özel alanda kalan şubelerin öğle tatilinde hizmet vermesi mümkün.

Bu kriterlerden birini sağlayan Garanti Bankası şubelerinin tamamının öğle arasında çalışıyor olması söz konusu değil. Ancak bazı şubelerin çalışması söz konusu. .bazılarının geç kapanması da mümkün. Müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alarak, öğle tatilinde yapacağınız işlemler için açık olan Garanti bankalarını tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi

Telefonla görüşmeniz için müşteri hizmetleri 7-24 aktif. Haklı müşteri hattı seçeneğine tıkladığınızda direkt olarak form doldurma, detaylı bilgi alma gibi seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz. İletişim formu doldurma seçeneği sunulmuş. Beraberinde telefonda iletişim kurmanız için de iletişim numaraları bulunuyor. Arama yaparak sorunlarınızın çözümünü talep etme şansınız olacak.

Garanti Bankası Cep

Birçok işlem talebinizi Garanti Bankası cep telefonu uygulaması ile yapabilirsiniz. Şifre oluşturmanız halinde günün her saati işlem talebinde bulunma hakkınız var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here