Ülkemizin özel sermayeli bankaları arasında yer almakta olan Garanti Bankası müşteri hacmine en çok sahip olan firmalardan bir tanesidir. Garanti Bankası yurt genelinde uygun yerlere şube açılışlarını sürdürdüğü gibi daha fazla müşteriye hizmet verebilmekte için kredilerinde olabildiğince uygun faiz oranları sunmaktadır. Buna göre Garanti Bankası maddi desteğe ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç kredisi vermektedir. Peki Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar?

Garanti Bankası özellikle ihtiyaç kredisi konusunda çok sayıda bankadan daha uygun faiz oranları sunduğu için Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere bu içeriği hazırladık. Peki Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? Bu makalemiz aracılığı ile Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosunu da görebilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
25.000 TL %1.44 770,60 TL 125 TL TL 48 Ay
12.119,88 TL
Ücrete Göre Faiz Değişmektedir 37.119,88 TL
50.000 TL %1.34 1.502,83 TL 250 TL 48 Ay 22.398,19 TL Ücrete Göre Faiz Değişmektedir 72.398,19 TL
75.000 TL %1,29 2.225,76 TL 375 TL 48 Ay 32.230,49 TL Ücrete Göre Faiz Değişmektedir 107.230,49 TL

 

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibince oluşturulan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosunu görebilirsiniz. Bu tablo aracılığı ile vade süresi, masraflar, faiz oranı, taksit tutarı ve toplam geri ödenecek miktar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Peki Garanti Bankasının ihtiyaç kredisi hakkında diğer detaylar nelerdir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Detayları

Garanti Bankası maddi desteğe ihtiyaç duyan müşterilerine özel kredi imkanı sunmaktadır. Genel olarak ilgili bankanın faiz oranları uygun olduğu için müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi maksimum 48 ay vade süreli olarak çekilmektedir. Bu vade süresinden daha yüksek durumlara kredi imkanı sunulmamaktadır.

Yine Garanti Bankası bin TL ile 100 bin TL arasında ihtiyaç kredisi vermektedir. Eğer çalışıyorsanız ya da emekliyseniz ve maaşınızı Garanti Bankasından alıyorsanız daha uygun faiz oranları ya da daha yüksek tutarlarda ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Peki Garanti Bankası ihtiyaç kredisi masraf ve başvuru detayları nedir.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvuruları

Garanti Bankası müşterilerine özel olarak yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Peki ihtiyaç kredisi masrafları ne kadar? Buna göre çekilen tutarın yüzde 0,5’i zaten tahsis ücreti olarak alınmaktadır. Bu ücretten hariç olmak üzere her 25 bin TL için 381 TL’lik sigorta ve vergi dahil ücret ödersiniz. Buna göre Garanti Bankasından ne kadar yüksek tutarda kredi çekerseniz faiz oranı da o kadar yükselmektedir.

Eğer Garanti Bankasının sunmuş olduğu faiz oranları sizler için uygunsa hemen Garanti Bankası şubelerine başvuru yapabilir ya da internet bankacılığı, telefon bankacılığından yardım alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here