garanti bankası müşteri hizmetleri
garanti bankası müşteri hizmetleri

Garanti Bankası müşterilerine ‘‘Alo Garanti’’ hizmeti sunuyor. Bankacılık işlemlerinin istenildiği an yapılması için, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Hem bilgi almak hem de yaşadığınız bir sorunun çözümünü talep etmek için hizmet numarasını kullanarak, Garanti Bankası temsilcileri ile iletişime geçilebilir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Hizmet, oluşturulmuş olan resmi hat üzerinden yürütülüyor. Telefonunuzdan müşteri hizmet numarasını tuşlayarak, kısa sürede size anında yardımcı olacak olan yetkili kişi ile iletişim kuracaksınız.

  • Hizmet Numarası: 444 0 333
  • Hizmet Numarası: 0850 222 0 333

Alo Garanti üzerinden hizmete ulaşmanız, yukarıda verilen numarayı tuşlamanız ile olacak. Her operatörden bu hizmet numarasını kullanarak, hesabınıza yönelik ya da kampanyalara yönelik sorularınızı sorabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Sesle Yönlendirme Özelliği

Bankanın sunmuş olduğu hizmette ‘‘sesle yönlendirme’’ özelliği bulunuyor. Arama yaptığınız anda, herhangi bir tuş kullanmadan direkt olarak konuşarak istediğiniz alana ulaşmanız mümkün.

Bağlantı kurulduktan sonra size en kısa şekilde yaşadığınız sorunu belirtmeniz söylenir. Ardından örneğin; ‘‘yeni şifre alacağım’’, ‘‘krediler hakkında bilgi almak istiyorum’’ gibi net şekilde talebinizi bildireceksiniz. Ardından direkt olarak müşteri hizmetleri personeli bu sorunun cevaplandırılması ile ilgili sizinle iletişime geçecektir.

Alo Garanti Şifre Alma

Müşteri numaranız ve şifreniz; yetkili personel ile bağlantınızın güvenilir olması açısından isteniyor. Bu sebeple ilk olarak Alo Garanti şifresi almanız gerekiyor. Şifre, Kredi Kartı ya da Paracard’ı olan kişilerin ‘‘şifre al’’ adımını kullanması ile veriliyor.

  • Şifre Al: Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden şifre al butonunu kullanabilirsiniz. Ana sayfanın en alt kısmından ‘‘müşteri hizmetleri’’ seçeneğine tıkladığınızda, şifre al sayfasına otomatik olarak geçiş yapabildiğinizi görürsünüz. Sayfada sizden istenen bilgilerin girişini yaparak, Alo Garanti şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizin belirlenmesinin ardından Alo Garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 kişi oy verdi. 3,67 üzerinden konunun puanı: 5)

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here