444 0 333 – garanti.com.tr

Garanti Bankası 1946 yılında Ankarada kurulmuş olan özel bir bankadır. Şuan için Türkiye’de 942 ve Kıbrıs’da 7 şubesi bulunmaktadır. Konsolide aktiflik büyüklüğüne göre 339.7 milyar Türk Lirası ile Türkiye’nin en büyük 2. özel bankası olma özelliğini taşımaktadır. Garanti Bankası’nın bünyesinde şuan 19 binin üzerinde çalışanı ve 14.8 milyondan daha fazla müşterisi bulunmaktadır.

Faydalı Bağlantılar

Garanti Bankası Şube Kodları
IBAN Sorgulama
Çalışma Saatleri
Mevduat Hesabı
İşlem Ücretleri
Müşteri Hizmetleri

Kuruluş Tarihi: 1946

Şube Sayısı: 942

Swift Kodu: TGBATRIS

EFT Kodu: 0046

Telex: 27635 gatı tr

Müşteri Hizmetleri: 444 0 333

Yönetim Kurulu Başkanı: Ferit Şahenk

CEO: Ali Fuat Erbil

Web Sitesi: www.garanti.com.tr

Tel: +90 (212) 318 18 18

Faks: +90 (212) 318 18 88
Garanti Bankası Türkiye’de Adana’da 1946 yılında kurulan ve şuan konsolide aktiflik açısından Türkiye’nin ikinci sırasında olan en değerli bankalarından bir tanesidir. Eğer ihtiyaç, taşıt, konut kredisi gibi kredi desteğine ihtiyacınız var ise Garanti Bankası sizler için iyi bir seçenek olabilir. Bankaların müşterilerine verdikleri faiz oranları kimi zaman değişkenlik gösterebilir ancak Garanti Bankasına’a ait krediye göre faiz oranlarına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Kredinizin faiz oranlarını öğrendikten sonra sağdaki kredi hesaplama aracı sayesinde kredinizin toplam miktarı, aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracından toplam kredi miktarınızı, vade seçeneğinizi, faiz oranını belirttikten sonra sizlere otomatik olarak toplam kredi ödemenizi ve aylık ödemenizi gösterecektir.

Bankaların kredi verme durumları kredi notunuza bağlıdır ve Garanti Bankası üzerinden taşıt, konut, ihtiyaç kredisi çekebilir miyim diye merak ediyorsanız kredi notu öğrenme aracı sayesinde ücretsiz olarak notunuzu sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz kredi notunuzu kesin olarak öğrenmek istiyorsanız Findeks üzerinden de kredi notunuzu ücretli bir şekilde sorgulatabilirsiniz.

Garanti Bankası krediler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bankaya ulaşabilir yada en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

[kredi]