Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Halkbank müşteri potansiyeli en yüksek bankalardan bir tanesidir. Yeni müşterileri çekmek ve kredi çeken kişi sayısını yükseltmek için faiz oranlarını olabildiğince yüksek tutmaya çalışmaktadır. Peki Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir. Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgiler veriyoruz.

Her hangi bir ihtiyacınızı karşılamak ya da ödemelerinizi yapabilmek için Halkbank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi imkanından yararlanabilmektesiniz. Buna göre Halkbank olabildiğince uygun faiz oranları ve yüksek vade süresi ile ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Peki Halkbank’dan ihtiyaç kredisi çeken kişi ne kadar faiz oranı, tutarı ödemektedir. Halkbank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir ve geri ödeme plan tablosu nasıldır.

Türkiye Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
15.000 TL %1,25 441 TL 0 TL 48 Ay 6.150,00 TL Faiz Sabittir 21.150,00 TL
30.000 TL %1,25 881 TL 0 TL 48 Ay 12.300,00 TL Faiz Sabittir 42.300,00 TL
50.000 TL %1,25 1.469 TL 0 TL 48 Ay 20.500,00 TL Faiz Sabittir 70.500,00 TL

 

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından özel olarak oluşturulan Türkiye Halk Bankası ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosunu görebilirsiniz. Bu tablo aracılığı ile taksit tutarı, masraflar ve faiz oranları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kamuda ya da özel sektörde çalışanlar için bu kredi uygulanmaktadır. İlgili faiz oranları ve detaylar Halkbank’ın verileri aracılığı ile oluşturulmuştur. Peki Halkbank ihtiyaç kredisi detayları, masrafları ve faiz oranları detayları nedir.

Türkiye Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Detayları

Türkiye Halk Bankası kamuda ya da özel sektörde firmalarında istihdam edenler için yukarıda belirtilen geri ödeme plan tablosuna göre ihtiyaç kredisi imkanları sunmaktadır. Peki Türkiye Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir? Buna göre Türkiye Halk Bankası kredi faiz oranı %1,25’de sabittir. Yani vade süresinin değişmesi ya da kredi miktarının artması ile ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranı değişmemekte ve %1,25 seviyesinde kalmaktadır.

Türkiye Halk Bankasından eğer %1,25 faiz oranı ile kredi çekmek istiyorsanız kamu ya da özel sektörde istihdam ediyor olmanız gerekmektedir. Vade süresi en az 3 ay ve en fazla 48 ay belirlenmiş olup çekeceğiniz tutar ise 500 TL ile 5.000 TL arasında olması gerekmektedir. Bu tutarlar ve vade süresi dışında kredi verilmemektedir.

Türkiye Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvuruları

Türkiye Halk Bankasından kamu ya da özel sektörde çalışanlar için ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Buna göre verilerde masrafın alındığı görülmediğinden dolayı 0 TL olarak belirtilmiştir. Yine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) tutarı da eklenmiştir. Başvuru yapmak isteyenler Türkiye Halk Bankasının müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak bilgi alabilir ya da şubelerine giderek görüşme yapabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here