Günümüz de en çok müşteriye sahip ve en avantajlı faiz oranları ile müşterilerine hizmet vermekte olan kamu bankaları arasında yer alan Halkbank müşterilerine ve müşterisi olmayan milyonlarca kişiye kesintisiz olarak yıllarca faaliyet göstermektedir. Halkbank ile tüm işlemlerinizi şubelerden, atmlerden, internet bankacılığından ya da Halkbank Dialog yani müşteri hizmetleri aracılığı ile halledebilirsiniz.

Halkbank telefon bankacılığı 0850 ve 444 ile başlayan iki farklı hat üzerinden hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca Halkbank ile yapacağınız tüm işlemlerinizi Halkbank Dialog müşter hizmetleri aracılığı ile halledebilirsiniz. Peki Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Halkbank dialog telefon numarası yurt içi, yurt dışı ve KKTC nedir? Bu haberimiz aracılığı ile Halkbank dialog müşteri hizmetlerinin telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Türkiye Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 0850 222 0 400 / 444 0 400

Yurt dışı: +90 0850 222 0 400

KKTC: 0850 222 0 400

Yukarıda Halkbank’ın yurt içi, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC için telefon numaraları verilmiştir. Bulunduğunuz bölgeye göre Türkiye Halk Bankası ile yapacağınız işlemleri yukarıda belirtilen Halkbank dialog müşteri hizmetlerini arayarak halledebilirsiniz.

Halkbank Dialog Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

Halkbank Dialog müşteri hizmetlerine bağlanmak için öncelikle bulunduğunuz konuma göre yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından verilen yurt içi, yurt dışı ve KKTC telefon numaralarından bir tanesini aramanız gerekmektedir. Bu telefon numaralarını lokasyonunuza göre aradıktan sonra karşınıza Halkbank Dialog müşteri hizmetleri telesekreteri çıkacak ve sizleri gerekli menülere yönlendirecektir.

Eğer Halkbank dialog aracılığı ile kayıp ya da çalıntı ihbarları yapmak istiyorsanız telesekreter konuşmaya başladıktan sonra 0’ı tuşlayabilirsiniz. Başka işlem yapmak istiyorsanız ve Halkbank’ın müşterisiyseniz bankamatik kartı ya da kredi kartı numaralarınız istenecektir. Eğer Halkbank’ın müşterisi değilseniz telesekreterin konuşması devam ederken ya da bittikten sonra * (yıldız)’ı tuşlayarak işleminize devam edebilirsiniz.

Bu adımdan sonra telesekreter sizleri diğer menülere yönlendirebilmektedir. Bu menüler örneğin kredi kartı bilgileri, banka işlemleri, ödeme işlemleri, borç bilgileri, banka bilgileri vb. gibi alanlardır. Telesekreter tüm menüleri sizlere söylemekte ve hangi menüye gitmek istiyorsanız şu tuşa basınız ifadesini de eklemektedir. Ona göre tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Türkiye Halk Bankası Telefon Bankacılığı İşlemleri

Türkiye Halk Bankasının dialog müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınız ve detayları hakkında yukarıda bilgiler verilmiştir. Peki Türkiye Halk Bankası telefon bankacılığı ile hangi işlemler yapılabilmektedir.

Buna göre havale / eft para transferleri, tüm hesap çeşitlerini açma veya kapatma, tüm döviz işlemleri, yatırım araçları, düzenli ödeme talimatı, ödeme gerçekleştirme, kredi kartı ya da bankamatik kartı hakkında ödeme veya diğer işlemler, banka24jet kartı işlemleri, limit aşım itirazları, atm itirazları, POS işlem itirazları ve internet hakkında teknik destek gibi tüm konular hakkında Halkbank dialog müşteri hizmetleri aracılığı ile bilgi edinebilirsiniz. Diğer bankaların müşteri hizmetleri telefon numaraları aşağıdaki link aracılığı ile sunulmuştur.

DİĞER TÜM BANKALARIN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here