Ülkemiz de uzun süredir hizmet gösteren ve yatırımlarını her sene ilerletmeye çalışan HSBC müşteri potansiyelini geliştirebilmek için özel kampanyalar üretmekte ve uygun faiz oranarı ile kredi imkanları sunmaya çalışmaktadır. Buna göre HSBC paraya ihtiyacı olanlar için bireysel ihtiyaç kredisi vermektedir. Peki HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Maddi imkan arayanlara yardımcı olan ve uygun faiz oranları ile bireysel ihtiyaç kredisi vermeye özen gösteren HSBC diğer kredi türlerinde de müşterilerine özel faiz oranları oluşturmaktadır. Peki HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir? Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere HSBC ihtiya kredisi faiz oranları hakkında bilgi vereceğimiz gibi yine bu makalemiz ile ihtiyaç kredisi masrafları, ücretleri ve geri ödeme plan tablosu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL %1.43 311,34 TL 50 TL 48 Ay
4.944,20 TL
Vadeye Göre Faiz Değişmektedir 14.944,20 TL
20.000 TL %1.43 622,68 TL 75 TL 48 Ay 9.888,40 TL Vadeye Göre Faiz Değişmektedir 29.888,40 TL
30.000 TL %1.43 934,01 TL 50 TL 48 Ay 14.832,61 TL Vadeye Göre Faiz Değişmektedir 44.832,61 TL

 

Yukarıda belirtilen tablo aracılığı ile HSBC’nin ihtiyaç kredisi hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. İlgili faiz oranlar, masrafları, geri ödenecek taksit tutar ve toplam ödenecek faiz tutarı HSBC’nin resmi internet sitesinde yer almak da olan kredi hesaplama robut aracılığı ile elde edilmiştir. Peki HSBC’nin ihtiyaç kredisi hakkında diğer detayları nedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Detayları

HSBC bankası paraya ihtiyacı olan kişilere bireysel ihtiyaç kredisi imkanlarını sağlamaktadır. Kişiye göre faiz oranları değişebilmekte olup eğer sigortalı bireysel ihtiyaç kredisi alacaksnız yüzde 1,43 faiz oranı verilmektedir. Ancak sigortasız ihtiyaç kredisi alacaksanız yüzde 1,46 faiz oranı ödemeniz gerekiyor.

Yine premier ve advance sigortalı bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,32 ve premier ile advance sigortasız bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,35 seviyesinde tutulmaktadır. İlgili faiz oranı çekilecek olan kredi tutarına göre vade süresine göre değişiklik göstermektedir. Maksimumu 48 ay vade süreli ihtiyaç kredisi verilmekte ve en fazla HSBC’den 40 bin TL’ye kadar kredi imkanı alabilirsiniz. Bu tutardan daha fazla kredi alamamaktasınız.

24 ay vade süresine kadar faiz oranları sabit kalmakta ve 24 aydan sonra 48 aya kadar yüzde 0,5 faiz oranı yükselmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvurular

HSBC bankası da diğer bankalar gibi çekilecek olan krediden uygun miktarda faiz oranı almaktadır. Çekeceğiniz tutarın yüzde 0,5’i HSBC tarafından masraf ücreti olarak alınmaktadır. Örneğin 10 bin TL’lik çekilecek olan krediden 50 TL’lik masraf alınmaktadır. Eğer HSBC’nin masrafları ve faiz oranları sizler için uygunsa hemen HSBC bankasının şubelerine başvuru yapabilir ya da ilgili bankanın telefon bankacılığı ile internet bankacılığından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here