ICBC dünya geneli pek çok ülkede bulunan ve önemli bankalardan bir tanesi olmak ile birlikte ülkemizde birkaç senedir aktif olarak faaliyet göstermektedir. ICBC Turkey Bank ismi ile hizmet vermeyen devam eden firma müşteri hacminin geliştirilmesi için kredi konusunda oldukça uygun faiz oranları sağlamaktadır. Buna göre ICBC Turkey Bankasının ihtiyaç kredisi faiz oranları uygun olduğu için müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

ICBC Turkey Bank ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisinde uygun faiz oranları vermektedir. Peki ICBC Turkey Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? Buna göre bankanın faiz oranları diğer bankalara göre daha cazip olduğu için Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere tüm detaylar hakkında bilgi veriyoruz. Yine bu yazımız ile ICBC Turkey Bank ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL %1.25 293,75 TL 63,50 TL 48 Ay
4.100 TL
Faiz Oranı Sabittir 14.100 TL
20.000 TL %1.25 587,50 TL 126 TL 48 Ay 8.200 TL Faiz Oranı Sabittir 28.200 TL
50.000 TL %1.25 1.468,75 TL 315,50 TL 48 Ay 20.500 TL Faiz Oranı Sabittir 70.500 TL

 

Kredi Haberlerim ekibi tarafından ICBC Turkey Bankasının ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosu verilmiştir. Bu tablo aracılığı ile taksit tutarı, vade süresi, faiz oranı, geri ödenecek miktar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Peki ICBC Turkey Bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisinin diğer detayları nedir.

ICBC İhtiyaç Kredisi Detayları

ICBC Turkey Bank maddi kaynak arayanlara uygun faiz oranları ile ihtiyaç vermekte olup ihtiyaç kredisi yüzde 1,25’den başlamaktadır. Banka henüz yeni olduğu için müşteri çekmeye çalışmakta olup bu sebepten dolayı kredilerini kampanyalı olarak vermektedir. Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak için hemen ICBC Bank’a ihtiyaç kredisi için müracaat etmelisiniz.

ICBC Turkey Bank ihtiyaç kredisinde 2 aydan başlayarak 48 aya kadar yükselen vade süreli kredi vermektedir. Faiz oranı yüzde 1,25’de sabitlenmiş olup alacağınız maksimum kredi miktarı 50 bin TL civardındadır. Peki ICBC Turkey Bankasının ihtiyaç kredisi masraf ve diğer ücretleri ne kadar?

ICBC İhtiyaç Kredisi Masrafları

ICBC Turkey Bankası ihtiyaç kredisi konusunda uygun faiz oranları sağladığı için müşteriler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Peki ICBC Turkey Bankın ihtiyaç kredisi masrafları ne kadar?

Buna göre ortalama olarak her 10 bin TL’lik kredide 63,50 TL’lik kredi alınmaktadır. İlgili veriler ICBC’nin resmi internet sitesinde yer almakta olan kredi hesaplama robotu aracılığı ile belirlenmiştir. Buna göre sizlerde maddi imkan arıyorsanız hemen ICBC Turkey Banka ihtiyaç kredisi konusunda şubelerine müracaat edebilirsiniz. Yine ICBC’nin müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilir ya da internet bankacılığı aracılığı ile konu hakkında detayları edinerek hemen başvurularınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here