19 Haziran 2007 tarihinde Oyak Bankın %100 hisseleri satın alınarak kurulan ING Bank ülkemizde 10 senedir kesintisiz olarak hizmetlerine devam eden bir bankadır. 40’dan fazla ülkede işlem yapan Avrupa’nın en büyük bankalarından bir tanesi olan ING Bank, Türkiye pazarına henüz yeni girdiği için uygun faiz oranları ile müşteri çekmeye çalışmaktadır. Peki ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir.

ING Bank ile yapacağınız tüm işlemleri şubelerden, ATM’lerden, internet bankacılığından ya da telefon bankacılığından halledebilirsiniz. ING Bank telefon bankacılığı ile pek çok işlem yapıldığı için kullanıcılar genel olarak ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarasını aramakatadır. Peki ING Bank ile görüşmek isteyen müşterilerin hangi telefon numarasını araması gerekiyor. ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

ING BANK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 0 850 222 0 600

Yurt dışı: +90 0 850 222 0 600

KKTC: 0 850 222 0 600

Yukarıda ING Bank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası detaylı olarak verilmiştir. Bulunduğunuz konuma göre yurt için, yurt dışı veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) telefon numaralarını arayarak ING Bank ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Peki ING Bank telefon bankacılığına nasıl bağlanacaksınız.

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

ING Bank ile işlemeniz var ya da banka hakkında her hangi bir bilgi öğrenmek istiyorsanız tüm işlemlerinizi ING Bank’ın müşteri hizmetleri yani telefon bankacılığı ile halledebilirsiniz. Peki ING Bank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırsınız. Öncelikle ING Bank müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıda verilmiş olan telefon numaralarını bulunduğunu lokasyona göre arayınız.

ING Bank müşteri hizmetlerini aradığınız da telesekreter size kayıp çalıntı ihbarları için 1’e basınız diyecektir. İhbar yapmak istiyorsanız mutlaka 1’e basınız. Eğer her hangi bir tuşlama yapmazsanız ING Bank müşteri hizmetleri telesekreteri devam edecek ve sizi tanımak için bilgilerinizi girmenizi isteyecektir.

Telefon numaranız, T.C. kimlik numaralarınız, bankamatik kartınız, kredi kartınız ya da müşteri numarası bilgilerinden her hangi bir tanesini tuşlarsanız telesekreter otomatik olarak sizin kim olduğunuzu öğrenecek ve konuşmasına ona göre devam edecektir. Her hangi bir bilgi vermeden ING Bank’ın müşteri hizmetlerine bağlanamamaktasınız. Yani sizin tanınmanız için bu bilgilerin bir tanesi gerekmektedir.

ING Bank Telefon Bankacılığı İşlemleri

ING Bank telefon bankacılığına bağlandıktan sonra hangi işlemleri yapabilirsiniz. Buna göre müşteri hizmetleri sesli yanıt ile çalışmaktadır. Yani 1’e bas, 2’ye bas tuşlaması yerine telesekretere ”hesap bilgilerimi öğrenmek istiyorum” gibi bir ifade söylemeniz gerekmektedir.

ING Bank telefon bankacılığı ile limit artırıma, güncelleme, hesap bilgileri öğrenme, vadeli, vadesiz detayları öğrenme, tüm şifre ve parola işlemleri, güvenlik işlemleri, para transfer (havale / eft işlemleri, kredi kartı borcu sorgulama, limiti öğrenme, faiz oranları bilgisi alma, güvenlik düzenlemeleri yapma, nakit kart hareket bilgisi alma, yenileme, başvuru yapma, başvuru takip, ödemeler, yatırım, çek, senet, kredi türleri, diğer başvurular ve banka hakkında tüm işlemlerinizi telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz.

DİĞER TÜM BANKALARIN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here