2007 yılında kurulan ve Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesinin satın alarak hizmet vermeye başlayan ING Bank ülkemizde özel sermayeli olarak açılan ve reklamlar ile sürekli gündeme gelerek müşteri hacmini geliştirmeye çalışmaktadır. ING Bank taşıt almak isteyen müşterilerine de özel uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Peki ING Bank taşıt kredisi faiz oranları ne kadar?

Şu anda ülkemizde trafiğe 22 milyon civarı kayıtlı araç bulunmakta olup bu araç sayısında artış devam ediyor. Çok sayıda kişi araç almak için bankalardan sıfır kilometre ya da ikinci el taşıt kredisi çekmektedir. Peki ING Bank taşıt kredisi faiz oranları ne kadar? Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere taşıt kredisi faiz oranları ve geri ödeme plan tablosu hakkında bilgi veriyoruz.

ING Bank Taşıt Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
20.000 TL %1.34 601 TL 100 TL TL 48 Ay
8.854,28 TL
Vade Süresine Göre Değişmektedir 28.954,28 TL
30.000 TL %1.34 902 TL 150 TL 48 Ay 13.281,41 TL Vade Süresine Göre Değişmektedir 43.431,41 TL
40.000 TL %1,29 1.202 TL 200 TL 48 Ay 317.708,55 TL Vade Süresine Göre Değişmektedir 57.908,55 TL

 

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından oluşturulan ING Bank’ın taşıt kredisi geri ödeme plan tablosu verilmiştir. Bu tablo aracılığı ile masraf tutarları, taksit ödemesi, vadeye göre faiz değişimi, toplam ödenecek faiz miktarı gibi konularda bilgi edinebilirsiniz. Peki ING Bank taşıt kredisi faiz oranları ve diğer detayları nelerdir.

ING Bank Taşıt Kredisi Detayları Nedir

Ülkemizde 10 senedir faaliyetlerini sürdüren ve kesintisiz olarak hizmet vermekte olan ING Bank taşıt almak isteyenlere kredi imkanı sunmaktadır. ING Bank pek çok konuda kredilere uygun faiz oranı sağladığı için müşterilerin büyük bir bölümü ING Bank’ı tercih etmektedir. Peki ING Bank taşıt kredisi detayları nelerdir?

Buna göre ING Bank’da taşıt kredisini en fazla 48 ay vade süreli olarak vermektedir. Bu vade süresinden daha uzun süre için taşıt kredisi imkanı sunmamaktadır. Yine ING Bank’dan eğer taşıt kredisi çekmek istiyorsanız 3 ay ile 6 ay vade süresi için yüzde 1,15 ve 7 ay ile 48 ay vade süresi için yüzde 1,34’lük faiz oranı ödersiniz. Peki ING Bank taşıt kredisi masraf ve detayları nedir?

ING Bank Taşıt Kredisi Masraf ve Başvuruları

ING Bank taşıt kredisi konusunda müşterilerden masraf almaktadır. Buna göre çekeceğini tutarın yüzde 0,5’i sizden masraf ücreti olarak alınmaktadır. Yine aracınızın kaskosunun ING Bank kasko tarafından yapılması gerekmektedir. Kasko ücreti araçtan ve şoförden şoföre değişiklik gösterebilmektedir.

ING Bank’ın taşıt kredisi konusunda müşterilerine sunmuş olduğu faiz oranları ve masrafları eğer sizler için uygunsa hemen ING Bank’ın şubelerine giderek başvurularınızı yapabilir ya da telefon bankacılığı ve internet bankacılığından bilgi alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here