İş bankası 1924 yılından bu yana faal olarak hizmet veriyor. ATM’lerden ya da İş Bankası şubelerinden pek çok işleminizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde İş Bankası müşterilerine özel olarak sıra alımında öncelik tanınıyor. Yapmanız gereken fiş alım işlemini kimlik numaranızı kullanarak gerçekleştirmek.

İş Bankası Şubelerinin Çalışma Saatleri

Sorularınızı sormak, hesap açmak ya da hesap işlemleriniz ile alakalı birebir bilgi almak; müşteri temsilcileri şubelerde görüşerek olabilir. Bunun dışında şubelerden para aktarma ya da para çekme gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

İş Bankası çalışma saatleri;

  • Sabah: 09.00 ile 12.30
  • Öğlen: 13.30 ile 17.30 arasındadır.

Yukarıda verilmiş olan aralık dahilinde şubelerde olursanız sorun yaşamadan müşteri temsilcileri ve gişe yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz.

-Çalışma Saatleri Özel Olan Şubeler

Genel olarak bildirilmiş olan çalışma saatlerinin dışında hizmet veren şubeler bulunuyor. İstanbul şubeleri için geçerli olan hizmetin detayları;

  • Atatürk Hava Limanı 00.00 ile 23.59 arasında hizmet veriyor.
  • Viaport AVM ise 10.00 ile 18.30 arasında faaldir.
  • Cevahir AVM çalışma saatleri 10.00 ile 19.30 arasındadır.
  • İ.T.Ü Ayazağa İstanbul şubesi ise 08.30 ile 17.00 arasında çalışıyor.
  • Kanyon AVM ve Nautilus AVM ise 10.00 ile 18.30 arasında aktiftir.

İş Bankası Çağrı Merkezi

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız bağlantı online olarak 7-24 olacak. Kayıp kart bildirimi, kart bilgilerinizi öğrenmeniz ya da diğer sorularınız için bankanın çağrı merkezi çalışanları ile iletişim kurabilirsiniz. Aralıksız şekilde hizmet verildiğinden, en kısa sürede yaşadığınız bir sorunun çözümlenmesi mümkün olacak.

  • 0850 724 0 724 iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Hizmetleri

Telefonunuzdan İşCep uygulaması ile günün her saati işlem talebinde bulunmanız mümkündür. Para transferi ya da hesap bakiye bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilrisiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here