İş Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için  birkaç farklı yöntem vardır. Bunlar üzerinden sizin için en uygun yöntemi seçerek sizde kredi başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvuru Yöntemleri

 • İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724 numarası üzerinden de kredi başvuru talebini bankaya iletebilirsiniz  başvuru sonucu kısa surede cep telefonunuza sms ile  gönderilir.
 •  İş Bankası müşterilerine özel olarak sunulan başka kredi başvuru yöntemi de İş Cep mobil uygulamasıdır bu başvuru yöntemi ile de kolayca krediye ulaşabilirsiniz.  Bunun için İş Bank mobil uygulamasını indirmeniz ve kredi başvuru işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir sonucu kısa zamanda kısa sms ile cep telefonunuza gönderilir.
 • İş Bankasından gelir belgesiz kredi çekmek için internet bankacılığını kullanarak da başvuru yapma imkânınız bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanabilmek için İş Bankasının internet sitesine girerek sitenin sağ üst kısmında bulunan “İnternet Şubesi” kısmından giriş yapmalısınız müşteri numarası ve şifre bilgilerini girdikten sonra cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek sisteme girebilirsiniz sonrasında menü kısmına gelerek “kredi başvuruları” uygulamasından kredi miktarını ve vadesini girerek başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz bu uygulama aracılığı ile kredi başvurularınızı kolayca yaprak, onaylanan  kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz
 • Kısa mesajla gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak cep telefonunun kısa mesaj bölümünden NAKİT yazıp, TC kimlik numarasını yazarak, istediğiniz kredi tutarını ve aylık geliriniz yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermelisiniz. Kredi olumlu yada olumsuz mesajınız kısa zaman da  sms ile tarafınıza iletilecektir.

  İş Bankası  İhtiyaç Kredisi Özellikleri 

  İş Bankası ihtiyaç kredisini, ertelediğiniz tüm alışverişleriniz ya da tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bu krediyi 60 aya kadar vade ile ve esnek ödeme planları ile almanız mümkündür.

  • Bu kredi için de anında kredi seçeneği gibi kişiye özel faiz oranları sunulmaktadır.

  • Kredinizi dilerseniz aylık eşit taksitli olarak dilerseniz de kişiye özel esnek taksitli olarak almanız mümkündür.

  • Bu kredisinden hayat sigortası masrafı alır kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı da tahsil edilir.

  • Standart ihtiyaç kredisinin üst limiti yoktur. Aylık gelirinize ve diğer bankalardaki borç tutarınıza göre alacağınız kredi limiti İş Bankası tarafından belirlenir.

   60 ay vade ile 50 bin TL kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranınız %2,05 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.602,96 liradır. Bu kredi için geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 96.177,60 TL olur.

  10.000 lira kredi çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %1,55 olur. 60 ay vade için ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 278,01 liradır. Bu krediden dosya masrafı 52,5 lira alınacaktır. Krediye geri ödemesi toplam tutar ise 16.680,60 lira olur.

   20.000 lira kredi çekmek istediğinizde aylık faiz oranınız %1,55 olacaktır. Krediye 60 ay vadede ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 556,02 lira olur. Bu krediden alınacak olan dosya masrafı tutarı 105 liradır. Krediye geri ödenecek olan toplam tutar ise 271,65 liradır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here