Ülkemizin en eski bankaları arasında yer almakta olan Türkiye İş Bankası 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün yörüngeleriyle kurulmuştur. Müşterilerine şubeleri, atmleri ve telefon bankacılığı ile yardımcı olan Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenerek sizlerde 7 / 24 Türkiye İş Bankasından pek çok konu hakkından yardım alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankasının müşterisi olun olmayın tüm işlemleri ve bankanın sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız 444 numaralı Türkiye İş Bankasının telefon bankacılığı, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Türkiye İş Bankasının telefon numarasını öğrenmek istiyorsanız bu makalemiz aracılığı ile yurt içi, yurt dışı ve KKTC müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 0850 724 0724 – 444 02 02

Yurt dışı: +90 0850 724 0724

KKTC: 0850 724 0724

Yukarı da Türkiye İş Bankasının yurt içi, yurt dışı ve KKTC telefon numaraları verilmiştir. Bu telefon numaralarını bulunduğunuz konuma göre arayarak Türkiye İş Bankasının telefon bankacılığının müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

Türkiye İş Bankasının müşterisi olun veya olmayın tüm işlemleri halletmek için bankanın telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Peki Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırsınız. Öncelikle bulunduğunuz konuma göre yani yurt içi, yurt dışı ve KKTC’ye göre yukarıda belirtilmiş olan telefon numarasını arayınız. Bu telefon numaralarını aradığınız da sizi telesekreter karşılayacak ve istediğiniz işlemleri tuşlayarak gerekli bölümlere yönlendirileceksiniz.

Eğer Türkiye İş Bankası kayıp, çalıntı ihbarı yapmak istiyorsanız telesekreter sizi karşıladığında 1’e tuşlayarak gerekli işlemlerinizi yapabilirsiniz. Peki Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile hangi işlemleri yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası telefon bankacılığını arayarak hesap bakiyesi öğrenme, kredi kartı limit bilgileri öğrenme, banka faiz oranları ve kredileri hakkında bilgi edinme, ödeme yapma, eft / havele ödemesi gönderme, nakit avans ve karttaki hediye bakiye bilgisini öğrenme gibi tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Eğer Türkiye İş Bankasının müşterisiyseniz bankanın sizin kim olduğunuz tanıma ve işlemlerin hızlı yapmasını istiyorsanız T.C. kimlik numarası, bankamatik kartı numarası, kredi kartı numarası gibi bilgileri telesekreter konuşurken tuşlarsanız sizin için daha iyi olacaktır. Müşterisi değilseniz de telesekreterin söylediği bölümler için hangi numaraları tuşlamanız gerektiğini dinleyerek öğrenebilirisiniz.

Türkiye İş Bankası Telefon Bankacılığı İşlemleri

Türkiye İş Bankasını aradığınız da kayıp, çalıntı ihbarlarınız için 1’i tuşlayın, müşteri numarası ve müşteri şifresi işlemleri için 2’yi tuşlayın, kart numarası veya kart şifresi belirlemesi için 3’ü tuşlayın, hesap numarası ya da bankamatik kartı şifresi için 4’ü tuşlayın, Türkiye İş Bankası ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için 5’i tuşlayın, Maximum mobil ödeme için 6’yı tuşlayın, Anadolu Sigorta hizmet hattı için 7’yi tuşlayın, müşteri numarasını tuşlayarak size özel bağlantı istiyorsanız 0’ı tuşlayın ve çağrı merkezinin İngilizce bilgi vermesini istiyorsanız da 9’u tuşlayarak Türkiye İş Bankası teleofn bankacılığını detaylı bir şekilde kullanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 kişi oy verdi. 3,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here