444 02 02 – isbank.com.tr

Türkiye İş Bankası 1924 yılında Ankara’da Atatürk’ün özel isteği ile kurulmuş olan ilk özel bankadır. Türkiye’nin buhran döneminden çıkması ile birlikte ülkeye bir nefes aldırmak adına kurulan bu bankanın 1000’e yakın şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin 23’ü dış ticarete hizmet etmek adına yurt dışında kurulan şubelerdir.

Faydalı Bağlantılar

Garanti Bankası Şube Kodları
IBAN Sorgulama
Çalışma Saatleri
Mevduat Hesabı
İşlem Ücretleri
Müşteri Hizmetleri

Kuruluş Tarihi: 1924

Şube Sayısı: 942

Swift Kodu: ISBKTRIS

EFT Kodu: 0064

Telex: 27635 gatı tr

Müşteri Hizmetleri: 444 0 333

Yönetim Kurulu Başkanı: H. Ersin Özince

CEO: Adnan Bali

Web Sitesi: www.isbank.com.tr

Tel: +90 (212) 214 50 00

Faks: +90 (212) 216 09 92
Türkiye İş Bankası, Mustafa Kemal’in özel isteği ile 1924 yılında Ankara’da kurulan Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliğini taşımaktadır . Eğer ihtiyaç, taşıt, konut kredisi gibi kredi desteğine ihtiyacınız var ise İş Bankası sizler için iyi bir seçenek olabilir. Bankaların müşterilerine verdikleri faiz oranları kimi zaman değişkenlik gösterebilir ancak İş Bankası’a ait krediye göre faiz oranlarına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Kredinizin faiz oranlarını öğrendikten sonra sağdaki kredi hesaplama aracı sayesinde kredinizin toplam miktarı, aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracından toplam kredi miktarınızı, vade seçeneğinizi, faiz oranını belirttikten sonra sizlere otomatik olarak toplam kredi ödemenizi ve aylık ödemenizi gösterecektir.

Bankaların kredi verme durumları kredi notunuza bağlıdır ve İş Bankası üzerinden taşıt, konut, ihtiyaç kredisi çekebilir miyim diye merak ediyorsanız kredi notu öğrenme aracı sayesinde ücretsiz olarak notunuzu sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz kredi notunuzu kesin olarak öğrenmek istiyorsanız Findeks üzerinden de kredi notunuzu ücretli bir şekilde sorgulatabilirsiniz.

İş Bankası krediler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bankaya ulaşabilir yada en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

[kredi]