Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Türkiye’nin dört bir yanında projesi olan ve işletme sahibi olmak isteyen kişiler için maddi olanaklar sunmaya devam ediyor. KOSGEB’in uygulamalı girişimcilik eğitim kurusunu en sık verdiği ülkelerden bir tanesi İzmir’dir. İzmir KOSGEB kurs tarihleri nedir, telefon ve adres bilgilerini bu makalemizde öğrenebilirsiniz.

Kredi Haberlerim ekibi olarak İzmir’de yaşayan ve KOSGEB’in kurslarına müracaat etmek isteyen adaylarımız için araştırmalarımızı tamamladık. Buna göre İzmir KOSGEB kurs tarihleri, uygulamalı girişimcilik kurs tarihleri, İzmir Kuzey Güney KOSGEB müdürlükleri telefon numarası, İzmir KOSGEB telefon numarası iletişim bilgileri gibi aklınızda yer almakta olan tüm sorularınıza yanıtları İzmir KOSGEB kurs tarihleri nedir telefon ve adres bilgileri makalemizden erişebilirsiniz.

KOSGEB İzmir Girişimcilik Kurs Tarihleri

İzmir, Türkiye’nin en büyük üçüncü ili olarak bilinmektedir. Nüfusu 4 milyon 230 bin civarında olan İzmir’in nüfusu her sene belirli oranda artmaktadır. İzmir’de KOSGEB’e talep oldukça fazla olduğu için kurs tarihleri de ona göre sık olmaktadır. Peki KOSGEB İzmir uygulamalı girişimcilik eğitim kurs tarihleri nedir. Buna göre KOSGEB İzmir için her hafta düzenli olarak kurs düzenlemektedir. İzmir’de yaşıyorsanız haftada bir kaç kere düzenlenmekte olan kurslara katılabilirsiniz. Kurs tarihlerini vermek yerine haberin güncelliği için sizlere kursların sıklık düzenini vermekteyiz. Haftalık olarak kurslar olabilir ancak talep oldukça yoğun olduğu için olabildiğince hızlı bir şekilde İzmir KOSGEB müdürlüklerine giderek başvurularınızı yapmanız gerekmektedir.

İzmir KOSGEB Başvuruları

Peki İzmir şehrinde yaşayan adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir. Buna göre telefon ile bilgi alacak olan adaylar başvurularını yapabileceği gibi İzmir ilinde bulunan Kuzey KOSGEB müdürlüğü ve Güney KOSGEB müdürlüğüne giderek uygulamalı girişimcilik kurs eğitimleri için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İzmir ilinde iki tane Kuzey ve Güney olmak üzere KOSGEB müdürlüğü bulunmaktadır.

İzmir KOSGEB Telefon Numaraları ve Adres Detayları

İzmir’de yer alan Kuzey KOSGEB müdürlüğü ve Güney KOSGEB müdürlüğü hakkında sizlere telefon ve adres bilgileri hakkında detay veriyoruz. Ancak yine de numara ya da adres değişikliği olabileceği için sizleri 444 1 567 Alo KOSGEB destek hattını aramaya teşvik ediyoruz. Buradan yine güncel telefon bilgilerini ve adres bilgilerini alabilirsiniz.

Güney KOSGEB Müdürlüğü Telefonu: (0232) 489 90 58
Güney KOSGEB Müdürlüğü Adresi: Konak Mahallesi, Atatürk Cad. No:92, 35210 Konak/İzmir
Kuzey KOSGEB Müdürlüğü Telefonu: (0232) 376 73 27
Kuzey KOSGEB Müdürlüğü Adresi: 10013. Sk., 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir
Yukarıda Kuzey KOSGEB ve Güney KOSGEB telefon numarası ile adresi hakkında detaylar verilmiştir. Sizlerde bu numaralar aracılığı ile İzmir KOSGEB kurs tarihleri, uygulamalı girişimcilik eğitimi detayları, kurs başvuruları vb. gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İl için değil de genel bir soru soracaksanız KOSGEB’in ana telefon numarası olan 444 1 567 telefon numarasını arayabilir ve bu hat üzerinden detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here