Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Türkiye geneli uygulamalı girişimcilik eğitimi kurslarına devam etmekte ve projesi olan kişilere maddi olarak destek sağlamaktadır. En çok rağbet görmekte olan Ankara ili için Kredi Haberlerim ekibi olarak KOSGEB Ankara kurs tarihleri ve iletişim bilgileri haberimizi hazırladık.

Eğer sizlerde Ankara ilinde yaşıyor ve KOSGEB’in uygulamalı girişimcilik eğitimi kurslarına katılmak, Ankara KOSGEB müdürlükleri iletişim numarasını öğrenmek istiyorsanız KOSGEB Ankara kurs tarihleri ve iletişim bilgileri makalemiz aracılığı ile Ankara KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitim tarihleri, kurs zamanları, kurs tarihleri, kurs detayları, Ankara KOSGEB telefon numarası, iletişim bilgileri, adres detayları gibi tüm sorularınızın yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

Ankara KOSGEB Kurs Tarihleri

Ankara’nın pek çok bölgesinde KOSGEB için uygulamalı girişimcilik eğitimi kursları verilmektedir. Peki Ankara KOSGEB kurs tarihleri nedir. Ankara ilinde KOSGEB’e müracaat den ve uygulamalı girişimcilik eğitimi kursu almak isteyen aday sayısı bir hayli faz olduğundan dolayı kurs tarihleri çok sık yapılmaktadır.

Örneğin önümüzde ki süreçler içerisinde baktığımızda bugün KOGEB’de kurs veriliyorsa yarında veya birkaç gün sonra hemen yeni kurslar verilmektedir. Oysa diğer illerde ayda bir kere veya iki üç ayda bir kere ancak verilmektedir. Ancak Ankara KOSGEB’de haftada birkaç kez KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi kursu verilmektedir.

Peki KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi kurslarına katılmak isteyen adayların ne yapması gerekiyor, nereler ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Ankara KOSGEB Müracaatları

Ankara’nın merkezlerinden bir tanesi olan Ostim’de KOSGEB’in müdürlüğü bulunmakta olup yine Ankara’nın merkeze uzak ilçeleri olan ve son zamanların en iyi gelişen bölgesi olarak bilinen Sincak ilçesinde de KOSGEB müdürlüğü bulunmaktadır. KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi kursuna katılmak isteyen adayların Ankara Ostim KOSGEB müdürlüğü ya da Ankara Sincan KOSGEB müdürlüğü ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Peki Ostim KOSGEB, Sincan KOSGEB iletişim bilgileri, telefon numarası ve açık adresleri nedir.

Ankara KOSGEB İletişim Telefon Numarası ve Adresi

Ankara ilinde bulunan Ostim KOSGEB müdürlüğü ve Sincan KOSGEB müdürlüğü ile iletişime geçmek isteyen adaylar; 444 1 567 telefon numarası ile iletişime geçebilir. Ostim KOSGEB telefon numarası, Sincan KOSGEB telefon numarası da mevcut olarak bulunuyor ancak kurs tarihleri ve kursu yapacak kuruluşa göre telefon numarası değiştiği için adaylara net olarak zor ancak yinede aşağıda ki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Ostim KOSGEB Telefon: (0312) 592 84 00
Sincan KOSGEB Telefon:  (0312) 589 10 00

Yukarıda belirtilmiş olan telefon numaraları ile adaylar resmi tatiller ve tatil günleri hariç olmak üzere mesai saatlerinde iletişim kuarabilir fakat yine de bizler 444 1 567 telefon numarası ile adayların görüşmesi ve ilgili il, şube müdürlüklerine bağlattırmasını uygun bulmaktayız.

Ostim KOSGEB Adresi: Ostim Mahallesi, Cevat Dündar Cad. No:156, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara
Sincan KOSGEB Adresi: 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DÖKÜMCÜLER SİTESİ NO: 203 PK: 06935

Yukarıda da Ostim ve Sincan’da bulunan KOSGEB adres detayları verilmiştir. Adres detaylarında değişiklik olması halinde 444 1 567 telefon numarasından güncel adresleri de öğrenebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here