Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) projesi olanlara maddi imkanlar sağlamaya devam ediyor. Ülkemizde KOSGEB’e en çok müracaat İstanbul’dan yapılmakta olup KOSGEB’in en büyük projeleri ve destekleri de genel olarak İstanbul için yapılmaktadır. İstanbul ilinde yaşayarak KOSGEB’in imkanlarından faydalanmak isteyenler için KOSGEB İstanbul kurs tarihleri iletişim ve adres bilgileri içeriğini hazırladık.

Eğer İstanbul ilinde düzenlenmekte olan uygulamalı girişimcilik eğitimi kurslarının ne zaman yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak, İstanbul ilinde yer alan KOSGEB müdürlükleri iletişim bilgileri ve adres bilgilerini öğrenmek istiyorsanız konu hakkında KOSGEB İstanbul kurs tarihleri iletişim ve adres bilgileri makalesi üzerinden detayları öğrenebilirsiniz.

İstanbul KOSGEB Kurs Tarihleri

İstanbul ilinin nüfusu oldukça fazla olduğundan dolayı KOSGEB tarafından en sık kurs açılan bölgeler arasında yer almaktadır. Öyle ki farklı müdürlükler ya da aynı müdürlük içerisinde bir günde birden fazla kurs olabilmektedir. İstanbul KOSGEB müdürlüklerinde uygulamalı girişimcilik kursları haftada birkaç kere verilmektedir. Yani başvuru yaptığınız da en kısa sürede kurslara çağrılırsınız. Tarih olarak vermek yerine sizlere kursların sıklık düzenini belirttik. Ancak adayların şunu unutmaması gerekiyor ki İstanbul ilinde nüfus yoğunluğu çok fazla olduğundan dolayı kurslara da katılımlar çok oluyor ve bu yüzden adaylar ileri bir tarihe yönlendirilmektedir.

İstanbul KOSGEB Müracaatları

Peki İstanbul ilinde yaşayan ve projesi olup da maddi imkan elde etmek isteyen adaylar İstanbul KOSGEB’e nasıl müracaat edebilir ve nerelerden başvuru yapılabilir. Buna göre İstanbul’da bulunan Haliç KOSGEB, İkitelli KOSGEB, Anadolu Yakası KOSGEB ve Boğaziçi KOSGEB müdürlükleri aracılığı ile başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Aşağı bölüme İstanbul’da yer almakta olan KOSGEB müdürlüklerinin iletişim bilgileri ve adres detaylarını paylaşıyoruz.

İstanbul KOSEGB Telefon Numaraları ve Adres Bilgileri

İstanbul ilinde Haliç KOSGEB, İkitelli KOSGEB, Boğaziçi KOSGEB ve Anadolu Yakası KOSGEB olmak üzere dört farklı KOSGEB müdürlüğü bulunmaktadır. Tüm KOSGEB müdürlükleri için telefon numaraları ve adreslerini aşağı bölümde sizler için belirttik. Ancak telefon ve adres bilgilerinde değişiklik olabileceğinden dolayı yine de sizler 444 1 567 Alo KOSGEB müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz KOSGEB müdürlüğüne bağlattırabilir, telefonunu ya da iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Haliç KOSGEB Telefon: (0212) 482 03 03
Haliç KOSGEB Adres: Maltepe Mahallesi, Yeni Londra Asfaltı Yılanlı Ayazma yolu Yeşil Plaza No:15, 34010 Zeytinburnu/Istanbul

İkitelli KOSGEB Telefon: (0212) 473 37 00
İkitelli KOSGEB Adres: Osb Eskop Sanayi Sitesi, 2780.Sok. No:3, 34490 Başakşehir/Istanbul

Boğaziçi KOSGEB Telefon: (0212) 285 05 00
Boğaziçi KOSGEB Adres: Gürsel Mahallesi, Erzincan Sk. No:18, 34400 Kağıthane/Istanbul

Anadolu Yakası KOSGEB Telefon: (0216) 528 21 00
Anadolu Yakası KOSGEB Adres: MES Sanayi Sitesi 308.Sok. C Blok No:46 Y.Dudullu P.K:81230 İSTANBUL

İstanbul ilinde çok sayıda KOSGEB müdürlüğü olmasına rağmen adaylar oldukça yoğun talep göstermektedir ve neredeyse tüm uygulamalı girişimcilik kursları dolmaktadır. Sizlerde ilgili KOSGEB müdürlükleri ile görüşme yaparak kurslara katılım gösterebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here