Bankaların çalışma saatleri önemlidir. Eğer gişelerden ya da direkt olarak banka şubelerinden müşteri temsilcileri ile işlem yapacaksanız; çalışma saatleri içinde bankada olmalısınız. Kuveyt Türk Bankası çalışma saatleri hakkında bilgi alarak, direkt olarak şubeden gerçekleşecek olan işlemlerinizi sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Bankası Şubelerinin Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri hemen hemen her banka için aynıdır. Bankaların şubelerinin bulunduğu konum neticesiyle bazen çalışma saatlerinin değişmesi söz konusu olabilir.

Genel olarak Kuveyt Türk Şubelerinin çalışma saatleri;

  • 00 ile 12.30
  • 30 ve 17.00 şeklindedir.

Yukarıda verilmiş olan bu çalışma saatleri arasında bankada olmanız yeterli olur. 12.30 ile 13.30 arasında bankada işlem yapılmamaktadır. Kuveyt Türk personelinin öğle tatili, bu saatler arasında gerçekleşmektedir.

Şubeden krediler hakkında bilgi alma, komisyonlar hakkında bilgi alma ya da hesap açma gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için iletişim kurmanız gereken birim müşteri temsilcileridir. Eğer yapacağınız işlem hesabınız hakkında bilgi almak, para yatırma ya da para çekmek gibi bir işlemse; direkt olarak gişeden sıra alarak işleminizi yapabilirsiniz. Kuveyt Türk müşterilerine özel kimlik numarası ile sıra almayı tercih ederseniz, sizin için öncelik söz konusu olacaktır.

Kuveyt Türk Bankası Çağrı Merkezi

Çalışma saatleri belli bir aralıkta şubeler dışında, müşteri memnuniyetini sağlamak ve anında bilgi vermek üzere çağrı merkezleri kurulmuştur. Çağrı merkezlerine danışarak da birçok işlemi yapmanız mümkündür.

  • 7-24 hizmet verdiklerinden, istediğiniz her bağlantı kurma şansınız olacak.

Kayıp kart ihbarı, şifre alma, şifre değiştirme, hesaplar hakkında bilgi edinme, kredi detaylarını öğrenme gibi çeşitli talepleriniz olabilir. Bu bilgilerin en kısa sürede çağrı merkezi çalışanları aracılığıyla tarafınıza ulaştırılacağına emin olabilirsiniz. İletişim kurarak dilediğiniz alanda soru sorabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here