1989 yılında kurulan yurt genelinde sahip olduğu şube ve atmleri ile hizmetlerine devam etmekte olan Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni yatırımlarını gerçekleştirmekte ve müşteri potansiyelini geliştirmek için kredi imkanı sunmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası çok sayıda kişiye ihtiyaç kredisi imkanı sunmakta olup müşteriler bankanın faiz oranına göre ihtiyaç kredisi çekebilmektedir. Peki Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşteri hacmini geliştirebilmek için uygun faiz oranları ile kredi imkanları sunmaktadır. Her hangi bir konuda paraya ihtiyacınız varsa Kuveyt Türk Katılım Bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Peki Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir? Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Kuveyt Türk Bankası İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL %1,40 305,16 TL 50 TL 48 Ay 4.647,52 TL Faiz Sabittir 14.647,52 TL
20.000 TL %1,40 457,74 TL 100 TL 48 Ay 9.295,05 TL Faiz Sabittir 29.295,05 TL
30.000 TL %1,40 915,47 TL 150 TL 48 Ay 13.942,57 TL Faiz Sabittir 43.942,57 TL

 

Yukarıda ki tablo aracılığı ile Kuveyt Türk Katılım Bankasının ihtiyaç kredisinde geri ödeme plan tablosunu görebilirsiniz. İlgili tabloda yer almakta olan faiz oranları ve masraf detayları gibi bilgiler bankaların resmi internet sitesinde yazan bilgiler aracılığı ile oluşturulmuştur.

%1,40 Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredisi %1,40 faiz oranı ile sunulmaktadır. Eğer sizde paraya ihtiyacınız olduğunuz düşünüyor ve kredi çekmek istiyorsanız Kuveyt Türk’e başvuru yapabilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası %1,40 faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. İlgili faiz oranı vade süresine ya da çekilecek kredi tutarına göre farklılık göstermemektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankasından ihtiyacınız olan tutara göre kredi çekebilirsiniz. Peki masraf ve diğer detayları nedir.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Masraf ve Detaylar

Kuveyt Türk Katılım Bankası %1,40 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Buna göre Kuveyt Türk bankasından ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız vade süresi 1 ay ile 48 aylık olarak kredi çekmeye fırsatınız bulunmaktadır. Bu vade sürelerinden hariç olarak kredi imkanı verilmemektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankasından ihtiyaç kredisi çekerseniz çektiğiniz tutarın %0,5’ini dosya masrafı olarak ödemek durumundasınız. Bunun haricinde her hangi bir ücret alınıp alınmadığı konusunda her hangi bir bilgi verilmemiştir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç kredilerini hac ve umre masrafları, eğitim masrafları, seyahat masrafları adı altında vermektedir. Sizlerde bu ihtiyaçlarınız ya da diğer ihtiyaçlarınız için para konusunda krediyi Kuveyt Türk Katılım Bankasından alabilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası diğer bankalara göre uygun faiz oranı sağlayabilmektedir. Eğer diğer bankaların ihtiyaç kredilerini yüzde kaç faiz ile verdiğini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

DİĞER BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here