1987 yılında kurulduktan sonra ülkemizde uzun süredir faaliyet gösteren ve kesintisiz olarak hizmet veren QNB Finansbank müşteri hacmini geliştirmek için kredi konusunda oldukça uygun faiz oranı uygulamaktadır. Buna göre QNB Finansbank parayı ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir?

Buna göre QNB Finansbank ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Faiz oranları müşteri hacmini geliştirmek için faiz oranlarını oldukça uygun tutmaya çalışmaktadır bu sebepten dolayı kredi çekmek isteyenlerin büyük bir bölümü krediden önce QNB Finansbank’ın faiz oranlarını kontrol etmektedir. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ne kadar, masrafları ve geri ödeme plan tablosu nedir? Kredi Haberlerim ekibi olarak QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi detaylarını paylaşıyoruz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL %1.29 297 TL 50 TL 48 Ay
3.476,86 TL
Faiz Sabittir 14.172,48 TL
30.000 TL %1.29 890,31 TL 150 TL 48 Ay 10.612,20 TL Faiz Sabittir 42.734,88 TL
50.000 TL %1,29 1.483,84 TL 250 TL 48 Ay 17.687,08 TL Faiz Sabittir 71.224,32 TL

 

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından oluşturulan QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosu verilmiştir. Bu tablo aracılığı masraf detayları, vade süresi, faiz oranları, toplam geri ödeme miktarı vb. gibi çok sayıda konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Detayları

QNB Finansbank paraya ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Buna gçre ihtiyaç kredisi vade süresi maksimum 48 ay’a kadar yükselmektedir. Bu süreden daha fazla vade süreli ihtiyaç kredisi imkanı verilmemektedir.

Çekilecek olan kredi tutarı da 50 bin TL’ye kadar yükselebilmek de olup faiz oranı yüzde 1,29 olarak belirlenmiştir. Eğer ihtiyaç kredinizi internet üzerinden çekmek ve başvurularınızı webden yapmak istiyorsanız kredi faiz oranı yüzde 1,27’ye kadar düşebilmektedir. Peki QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi masrafları ve diğer detayları nedir.

QNB Finansbank Masraf ve Başvuruları

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi masraflarına bakıldığında çekilen kredinin yüzde 0,5’i masraf olarak alınmaktadır. Ancak bu tutardan hariç olarak başka masraflarda alınmaktadır. Örneğin her 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisine 707 TL’lik vergi ücreti ve 176 TL’lik hayat sigortası ücreti alınmaktadır. Bilindiği üzere krediler için hayat sigortasının yapılması bazı bankalar tarafından zorunlu kılınmıştır. Diğer çekeceğiniz banka kredileri için yine oran orantı yaparak ne kadarlık bir masraf ücreti ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisinde zorunlu kılının hayat sigortası kişinin yaşına göre değişiklik gösterebilmektedir. Pek çok banka özellikle ihtiyaç kredisi konusunda yüksek faiz oranı uygulamaktadır. Bu sebepten dolayı eğer yüzde 1,29’luk faiz oranı sizler için uygunsa kesinlikle QNB Finansbank’a başvuru yapabilirsiniz. Hemen internetten ya da QNB Finansbank’ın şubelerine giderek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here