Ülkemizin en büyük bankaları arasında yer almakta olan QNB Finansbank müşteri memnuniyetinin artması için en önemli çalışmalar yapan bankalardan bir tanesidir. QNB Finansbank müşterilerine ATM, şube, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığı ile hizmet sağlamaktadır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Eğer sizlerde QNB Finansbank müşterisi iseniz ya da QNB Finansbank ile çalışmak istiyor aklınızda bazı sorular varsa bankanın şubesine gitmenize hiç gerek yoktur. Hemen QNB Finansbank’ın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Peki QNB Finansbank telefon numarası nedir, telefon bankacılığı aracılığı ile hangi işlemler yapılabilir ve telefon bankacılığını aradıktan sonra hangi tuşları tuşlamak gerekiyor.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 0850 222 1 900

Yurt dışı: +90 0850 222 1 900

KKTC: 0850 222 1 900

Yukarıda QNB Finansbank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası belirtilmiştir. Hangi bölgede iseniz ve QNB Finansbank ile telefon üzerinden iletişim kurmak istiyorsanız bu telefon numaralarından bir tanesini arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Peki QNB Finansbank telefon bankacılığı ile hangi işlemler yapılabilir, detaylar nedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

QNB Finansbank telefon bankacılığını aramak isteyenlerin ne yapması gerekiyor, QNB Finansbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırsınız. Buna göre Kredi Haberlerim ekibi olarak QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını sizler için yukarıda belirttik. Bulunduğunuz bölgeye göre telefonunuzdan arama yapmanız gerekmektedir. Yurt içi, yurt dışı ve KKTC için QNB Finansbank telefon numarası eklenmiştir.

QNB Finansbank diğer bankalar gibi müşteri hizmetleri konusunda tuşlu menü olarak çalışmamaktadır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi üzerinden çalışmaktadır. Peki sesli yanıt sistemi nedir.

QNB Finansbank’ın müşteri hizmetleri telefon bankacılığı aradığınızda kayıp, çalıntı ihbarlarınız için 0’yı tuşlayınız konuşması gelecektir. Bundan sonra eğer tuşlama yapmazsanız telesekreter sizden kredi kartı numarası, bankamatik kartı numarası ya da T.C. kimlik numaranızı tuşlamanızı istiyor. Bu bilgilerden bir tanesini yazdığınız da QNB Finansbank telesekreteri sizin kim olduğunuz tanıyor ve ona göre işlemleri sürdürüyor. Bu adımdan sonra ilerlemek için sesli bir şekilde gitmek istediğiniz bölümü söylemeniz gerekmektedir.

Örneğin QNB Finansbank müşterisiyseniz ve hesap bilgilerinizi öğrenmek istiyorsanız veya kredi kartı borcunuzu öğrenmek istiyorsanız telesekretere ”hesap bilgilerimi öğrenmek istiyorum”, ”kredi kartı borç bilgilerimi öğrenmek istiyorum” ifadelerini söyleyebilirsiniz. Buna göre telesekreter sizi ilgili birimlere aktarmaktadır.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı İşlemleri

QNB Finansbank telefon bankacılığı aradığınız da hangi işlemleri yapabilirsiniz. Buna göre QNB Finansbank telefon bankacılığı aracılığı ile hesap bilgilerinizi öğrenebilir, krediler hakkında bilgi edinebilir, mevduat faiz oranları hakkında detayları elde edebilir, eft / havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, nakit avanslarınızı öğrenebilir, kredi kartı borç bilgilerinizi sorgulayabilir ya da banka hakkında tüm bilgileri müşteri hizmetleri aracılığı ile sorgulatabilirsiniz. Diğer bankaların müşteri hizmetleri hakkında aşağıdaki linkden detayları öğrenebilirsiniz.

DİĞER BANKALARIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi oy verdi. 5,00 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here