Upt Money Transfer Ria-Contact-WorldRemit-Shift-Dahabshiil-Small world - Unibank - İntel Express - Easy Pay - Xalq Banki - Alawneh Exchange - Barıd Cash - Musharbash Exchange

Ria ile gelen para nereden alınır ?

RİA, Bakırköy Yetkili Ödeme Kuruluşu UPT Şubesine giderek paranızı teslim alabilirsiniz. İşlem sırasında aşağıdaki adımları izleyiniz. Gönderici tarafından size iletilen 11 haneli PIN numarasını ve geçerli kimlik belgenizi Bakırköy Yetkili Ödeme Kuruluşu yetkilisine ibraz ediniz.

Ria Money Transfer Adresi (Ria Money Transfer Nerede ? )

Ria Money Transfer ‘a linkte ki konuma tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Konum: https://goo.gl/maps/gcN1rdHTPX9uG8Ax6

Kartaltepe Mah.Teyyareci Hayrettin Sk. Akbulut iş hanı No: 7 / 28 Garanti Bankası Altında Bakırköy Eski Kaymakamlık yanı
RİA Telefon : 0212 570 18 37

1987 yılında Amerika’da kurulan Ria; günümüzde Dünya’nın 149 ülkesinde faaliyet gösteren ve hızlı para transferi hizmeti veren bir şirkettir. Western ve Moneygram’dan sonra Dünya’nın en büyük çaplı 3. para transfer şirketi konumundadır. Ria para trasferi ile Dünya genelinde 316.000 ‘den fazla ödeme noktası ile hem para gönderme hem de para alma işlemlerini hızlı, güvenilir, kaliteli ve ekonomik şekilde hizmet vererek sunmaktadır. Ria para trasferi in anlaşmalı bankaları ve komisyon oranlarını yazımızda bulabilirsiniz.

 

Ria para transferi komisyon oranları

Ria ile yapılan para alma ve gönderme işlemleri TL, USD ve Euro cinsinden yapılmaktadır. Ria Para Transferi ile yurtdışına para gönderme komisyonu ise ortalama %4 civarındadır. Ayrıca Ria ile yurtdışına 1 ay içerisinde 5000 Euro ya da 5000 Euro’ya karşılık gelen dolar gönderilebilmektedir.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here