Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) bankacılık faaliyetlerine ülkemizde 1927 yılında başlamıştır. Yani ülkemizde faaliyet göstermek de olan en eski bankalar arasında yer almakta olup müşteri hacmini de olabildiğince geliştirmiştir. Yine Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) daha fazla müşteri elde edebilmek için pek çok konuda kredi imkanı sunmaktadır ve olabildiğince düşük faiz vermeye çalışmaktadır. Peki TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları nedir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olduğu için Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları haberini hazırladık. Bu içeriğimiz aracılığı ile Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi faiz oranları ve geri ödeme plan tablosu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
10.000 TL %1.65 391,07 TL 50 TL 36 Ay
3.398,72 TL
Faiz Sabittir 14.078,52 TL
30.000 TL %1.65 1.173,21 TL 150 TL 36 Ay 10.196,20 TL Faiz Sabittir 42.235,56 TL
50.000 TL %1.65 1.955,35 TL 250 TL 36 Ay 16.993,73 TL Faiz Sabittir 70.392,60 TL

 

Kredi Haberlerim ekibince oluşturulan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosunu hemen yukarıda görebilirsiniz. Bu tablo aracılığı ile masraflar, taksit tutarı, faiz oranı ve faiz tutarları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İlgili veriler Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’in resmi internet sitesinde yayımlanmakta olan veriler aracılığı ile elde edilmiştir. Peki Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisinin diğer detayları, masrafları ve başvuruları nedir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) İhtiyaç Kredisi Detayları

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) paraya ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç kredisi imkanını sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 1,65 seviyesinde tutmuştur. İlgili faiz oranı vade süresine ya da miktarına göre değişmemekte olup müşteriler en fazla 1 ay ile 36 ay arası vade süreli kredi çekebilmekte olup çekilecek kredinin alt limiti ile üst limitinin ne kadar olduğu hakkında bilgi verilmemiştir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’in ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,65 seviyelerindeyken kredi notunuz ve TEB’in müşterisi olup olmamanıza göre sizler için özel kampanyalar oluşturulabilmektedir. Peki TEB ihtiyaç kredisi masraf ile başvuru detayları nedir.

TEB İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvuruları

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’in ihtiyaç kredisinde diğer bankalarda olduğu gibi masraf ücreti bulunmaktadır. Örneğin çekecek miktarınızın yüzde 0,5’i banka tarafından masraf ücreti olarak alınmaktadır bu tutar tüm bankalarca ayn seviyede tutulmuştur. Yine eğer her hangi bir iş yerinizi ya da bölgeyi ipotek ettirerek kredi çekmek istiyorsanız 508 TL ekspertiz ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca sigorta ücreti olarak da TEB tarafından sizlerden 758 TL’lik ücret alınmaktadır.

Eğer yukarıda verilen faiz oranları ve masraf tutarları sizler için uygunsa hemen ihtiyaç kredisi kapsamında şubelere başvurabilir ya da telefon bankacılığı ile internet bankacılığından bilgi alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here