bedava internet paketi nasıl yapılır 2019 kampanyaları. turkcell 2019 kampanyaları. hediye internet paketi kazanma yolları.

Turkcell Faturasız paketler ve tüm detayları öğreneceğiniz bu yazınızda, size en uygun faturasız paketleri seçebilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. FATURALI VE FATURASIZ HATLARA ÖZEL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ İÇİN YAZIMIZI SONUNA KADAR OKUYUN.

turkcell kurumsal mobil internet

Turkcell Mobil – Faturasız Paketler

Turkcell Faturasız’lara özel tüm kampanyaları katrgorilerine göre aşağıda sıraladık. Kendiniz içn en uygun kampanyayı seçip inceleyin.

Turkcell Faturasız Cihaz Kampanyaları

İ Phone XS Kazan – Turkcell Mobil

İ Phone xs 64 GB kazanmak için Turkcell Faturasız Mobil kampanyalarından biri olan TL yükleme kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanyaya turkcell.com.tr ve Hesabım uygulaması üzerinden TL yüklemesi yaparak kampanyaya katılın. Zaten her ay belli bir miktar yükleme çoğumuz yapıyor bu yüklemeyi internet üzerinden yap ve son model Mobil cihazı kap. Turkcell Mobil kampanyaları.

Oyunculara Özel Turkcell Faturasız Mobil
Oyunculara Özel Logitech Kampanyası

Bedava internet Mobil – Faturasız

Seçilmiş Logitech ürünlerini indirimli fiyatları almak için turkcell.com.tr adresini ziyaret edin. Oyun oynama zevkini ikiye katla. Harika ürünler Bedava Fiyatına seni bekliyor.

Turkcell Faturasız – Mobil İnternet

Turkcell Faturasız Mobil inrternet kampanyaları ile Bedava internet Kazan

Uçuran Mobil internet 8 GB Hediye

Turkcell Mobil üçlü Paketler kapsamında sunulan bu Faturasız kampanya içinde. 8 GB Hediye internet sevdiklerinizle bol bol konuşabileceğiniz 1000 DK konuşma ve yine bol bol mesajlaştıran her yöne 1000 sms içermektedir.Bu kampanya 2020 yılına kadar geçerlidir.

Uçuran 10 GB Mobil internet

Uçuran 8 GB paketi ile aynı olup sadece mobil internet paketi 10 GB’dır. Buna ek olarak Tüm Uçuran paketler 5 GB Bip ve 5 GB Fizy kullanım hakkı içerir.

Süper Hediye Kampanyası – Turkcell Faturasız Mobil

Süper hediye kampanyası için bireysel faturalı ses hattına sahip olan aboneler, eğer herhangi bir üst tarifeyi seçerlerse Turkcell’den hediye kazanıyorlar. Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Genç Süper Kampanyası – Turkcell Faturasız Mobil internet

Genç Turkcell mobil internet kampanyalarından olan Genç Süper kampanyası bolbol mobil internet ve bol dakika veriyor. Eğer yıllık abonelik yaparsan 10 GB ayda Bedava.

20 GB mobil internet 4.5 G hızında ve 1000 DK her yöne konuşma +2 GB instagram özel internet paketine sahip olmak için Genç Süper kampanyasına katıl.

Bedava Turkcell Mobil internet

Turkcell Faturasız Paketler

BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI BURADA

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Salla kazan kampanyası için hesabım uygulamasına giriş yapın ve

Turkcell Enflasyonla Mücadele İki Kat Bedava internet

Turkcell’in 2019kampanyalarından biri olan enflasyonla mücadele kampanyası ile Turkcell aboneleri hediye internete doyuyor. Turkcell enflasyonla mücadele kampanyasına katılmak için öncelikle Bip uygulaması edinmeniz gerek. Turkcell Bip uygulamasını telefonuza indirip enflasyonla mücadele kanalına üye olun. Turkcell Bip ile en karlı hediye internet ve dakika kampanyasından biri enflasyonla mücadele kampanyasıdır. Enflasyonla mücadele kanalına üye olduktan sonra direk tarifeniz 2 katı olarak aynı paraya kullanabilirsiniz. Turkcell Bip kazandırmaya devam ediyor.

Ayrıca Bip Kampanyaları bununlada sınırlı değil. Turkcell Bip uygulaması kullanan herkes bedava internet paketi kazanıyor.

Diğer Bedava Mobil internet Kampanyaları için tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 kişi oy verdi. 4,75 üzerinden konunun puanı: 5)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here