Türkiye İş Bankası ülkemizde 1924 yılında Cumhuriyet ilan edildikten sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergesi ile kurulmuş ve şu anda Türkiye geneli milyonlarca müşterisi bulunmakta olan bir bankadır. Müşterilerine özel faiz oranları ile her zaman kazandırmayı planlayan Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sizlere Kredi Haberlerim ekibi olarak bu haber aracılığı ile iletiyoruz.

Eğer her hangi bir ihtiyacınız var ve bankalardan kredi çekmek istiyorsanız Türkiye İş Bankasını da ziyaret edebilirsiniz. Türkiye İş Bankası en uygun faiz oranlarını vermeye çalışmakta ve müşteri çekmeyi hedeflemektedir. Peki Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, masrafları nedir? Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ödeme konularında diğer bankalara kıyasla daha iyi mi yoksa daha kötü mü?

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından oluşturulan Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosunu görebilirsiniz. Tabloda yer alan faiz oranları ve masraf miktarları Türkiye İş Bankasının resmi verileri aracılığı ile alınmıştır. Peki Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi diğer detayları nedir.

250 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankasından eğer ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız krediler 3.000 TL’den başlamakta ve 250.000 TL’ye kadar yükselmektedir. Yani bu aralık da kredilerinizi çekebilirsiniz. Krediler 3 ay vade süresinden başlayarak 48 ay vade süresine kadar artmaktadır. Maksimum 48 ay vade süresine kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kredi tutarına ve vade süresine göre faiz oranları nedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

3.000 TL – 24.999 TL arası çekilecek olan krediler için;
3 ay – 48 ay vade süresi – %1,29 faiz oranı uygulanmaktadır.

25.000 TL – 49.999 TL arası çekilecek olan krediler için;
3 ay – 48 ay vade süresi – %1,27 faiz oranı uygulanmaktadır.

50.000 TL – 250.000 TL arası çekilecek olan krediler için;
3 ay – 48 ay vade süresi – %1,25 faiz oranı uygulanmaktadır.

Yukarıda çekilecek olan kredi ve vade süresine göre Türkiye İş Bankasının uygulamış olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları belirtilmiştir. Peki Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi başvuruları nasıl yapılır ve detaylar nedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvuruları

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi çekenlerden çektiğimiktarın %0,5’i kadar masraf tutarı alınmaktadır. Genel olarak kişinin kredi notu iyiyse kefil aranmaz ancak kredi notu iyi değilse ve çekilecek tutar yüksekse kefil aranmaktadır. Kredi kullanımını hayat sigortası kapsamamaktadır. Hayat sigortası prim kredi tutarı, vade süresi ve müşteri yaşına göre değişiklik gösterebilmektedir. Her müşteriye farklı ücret çıkabilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here