Ülkemizin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında yer almakta olan Vakıfbank müşterilerine özel para desteği durumlarında ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Vakıfbank, kamu bankası olduğu için kar marjını olabildiğince en düşük seviyede tutmakta ve müşteri hacmini giderek artırabilmek için piyasanın olabildiğince en alt seviyesinde faiz oranı almaktadır. Peki Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar?

Kamu bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank müşterilerine genel olarak tüm kredi türlerinde en uygun faiz oranlarını sunduğu için milyonlarca müşteri Vakıfbank’ı tercih etmektedir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları da oldukça uygun seviyede olduğu için Kredi Haberlerim ekibi olarak sizlere bu içeriği ürettik. Bu içerik aracılığı ile Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, geri ödenecek toplam miktar ve geri ödeme plan tablosu gibi detayları öğrenebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Kredi Miktarı Faiz Oranı Taksit Tutarı Masraf Miktarı Vade Süresi Faiz Toplam Tutarı Vadeye Göre Faiz Değişimi Toplam Geri Ödeme Miktarı
20.000 TL %1.24 586 TL 100 TL 48 Ay
8.127,81 TL TL
Faiz Oranı Sabittir 28.227,81 TL TL
40.000 TL %1.24 1.187 TL 200 TL 48 Ay 16.979,53 TL TL Faiz Oranı Sabittir 56.979,53 TL TL
60.000 TL %1.24 1.781 TL 400 TL 48 Ay 25.469,30 TL TL Faiz Oranı Sabittir 85.469,30 TL

 

Kredi Haberlerim ekibi tarafından oluşturulan Vakıfbank ihtiyaç kredisi geri ödeme plan tablosu hakkında tüm detayları yukarıdan öğrenebilirsiniz. İlgili tabloda yer alan faiz oranı, taksit tutarı, masraf miktarı gibi veriler Vakıfbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile elde edilmiş olup bu tablo aracılığı ile toplam geri ödeme miktarı, faiz detaylarını öğrenebilirsiniz. Peki Vakıfbank ihtiyaç kredisi detayları nelerdir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Detayları Nedir?

Vakıfbank maddi destek arayanlar için ihtiyaç kredisi imkanını sunmaktadır. Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,24’dür. Diğer bankaların genel olarak ihtiyaç kredisine uygulamış olduğu faiz oranı çok daha yüksek olduğu için müşterilerin büyük bir bölümü Vakıfbank’ı tercih etmektedir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi konusunda 3 ay vade süresinden başlayan ve 48 ay vade süresine kadar yükselen oranlar ile kredi imkanı vermektedir. Vade sürenizin artması ya da kredi tutarının yükselmesine göre faiz oranı değişmemekte olup Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında maksimumu bin TL ile 90 bin TL arasında kredi vermektedir. Peki Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi masrafları ne kadar?

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Masraf ve Başvuruları

Her banka müşterilerine vermiş olduğu kredi için masraf ücreti aldığı gibi Vakıfbank’da masraf ücreti almaktadır. Buna göre Vakıfbank çekilecek olan her krediden yüzde 0,5 oranında masraf ücreti tahsis etmektedir. Örneğin çekeceğiniz her 10 bin TL’lik kredi için 50 TL’lik masraf ücreti ödersiniz.

Yukarıda Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranları, masrafları, taksit tutarı ve geri ödeme plan tablosu hakkında tüm detaylar verilmiş olup eğer ilgili oranlar sizler için uygunsa hemen Vakıfbank’a müracaat ederek ihtiyaç kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here