Ülkemizin kamu bankaları arasında yer almakta olan Vakıfbank müşterileri çekebilmek için pek çok kampanya yapmaya devam ediyor. Özellikle çok sayıda emlakçı konut kredisi için Vakıfbank’ı tercih ediyor. Çünkü Vakıfbank kamu bankası olduğundan dolayı az bir kazanç oranı gütmekte ve bu sebepten dolayı uygun faiz oranlarını müşterilerine sunmaktadır. Peki Vakıfbank konut kredisi faiz oranları nedir.

Eğer sizlerde ev almak istiyorsanız Vakıfbank’ın sunmuş olduğu SarıPanjur halden anlayan konut ev kredisi imkanından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank konut kredisi faiz oranları, Vakıfbank ev kredisi faiz oranları, konut kredisi masrafları gibi tüm sorularınızın yanıtlarını bu haber aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vakıfbank çok sayıda bankanın sunmuş olduğu konut kredisinden daha uygun faiz oranına kredi imkanı sunmaktadır. Peki Vakıfbank konut kredisi geri ödeme plan tablosu nedir?

Vakıfbank Konut Kredisi Geri Ödeme Plan Tablosu

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Yukarıda Kredi Haberlerim ekibi tarafından oluşturulmuş Vakıfbank konut kredisi geri ödeme plan tablosunu görebilirsiniz. Bu tabloda belirtilen faiz oranı, masraf miktarı gibi veriler Vakıfbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile belirtilen rakamlardan alınmıştır. Buna göre Vakıfbank konut kredisi %0,87’den başlamakta ve giderek yükselmektedir.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

10.000 TL – 1000.000 TL arası alınacak kredi miktarları için;

  • 3 ay – 12 ay vade süresi – %0,87
  • 13 ay – 36 ay vade süresi – %0,88
  • 37 ay – 60 ay vade süresi – %0,95
  • 61 ay 120 ay vade süresi – %0,96

100.001 TL – 1.200.000 TL arası alınacak kredi miktarları için;

  • 3 ay – 12 ay vade süresi – %0,94
  • 13 ay – 36 ay vade süresi – %0,95
  • 37 ay – 60 ay vade süresi – %1,03
  • 61 ay 120 ay vade süresi – %1,04

Yukarıda alınacak olan kredi tutarına göre ve vade süresine göre değişen Vakıfbank konut ev kredisi faiz oranları verilmiştir. Vakıfbank konut kredisi için en az 10.000 TL’lik ve en fazla 1.200.000 TL’lik kredi imkanı tanımaktadır. Faiz oranları pek çok bankaya göre oldukça daha caziptir.

Vakıfbank Konut Kredisi Masraf ve Başvuruları

Vakıfbank konut kredisi aldığınızda ekspertiz tutmanız gerekmektedir. Vakıfbank tarafından evinizi incelemek için gelecek ekspertize başlangıçta bir defaya mahsus olmak üzere 800 TL’lik ücretler alınmaktadır. Krediniz onaylandıktan sonra da çekeceğiniz miktarın %0,5’i masraf olarak alınmaktadır.

Bunların haricinde hayat sigortası Vakıfbank’da zorunlu tutulmuştur, taşınmaz rehin ücreti alınmamaktadır. Kredilerinizi 3 aydan başlayarak 120 ay vade süresine göre çekebilirsiniz. Ekspertiz ücretiniz alacağınız eve göre değişiklik gösterebilmektedir.

Vakıfbank konut kredisi başvuruları için Vakıfbank internet şubesi, mobil şubesini kullanabileceğiniz gibi yine en yakın Vakıfbank şubesine de gidebilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası haberine girerek de Vakıfbank telefon numarasını öğrenebilir ve buradan da konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here