Koç Holding’in hisselerinin bir bölümüne sahip olduğu ve ülkemizin en köklü bankacılık sektörleri arasında yer alan firmalardan bir tanesi Yapı Kredi’dir. Yapı Kredi bankası müşteri çekmek için önemli çalışmalar yaptığı gibi yine şubeler üzerinden, atmden, internet bankacılığından ve telefon bankacılığı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Peki Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası nedir.

Yapı Kredi Bankası hem müşterisi olan hemde müşterisi olmayan çok sayıda kişiye destek vermektedir. Eğe Yapı Kredi Bankası ile her hangi bir işlem yapmak istiyorsanız şubelerden ve internet bankacılığı ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile de pek çok konu hakkında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri telefon numarası nedir.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurt içi: 444 0 444 / 0850 222 0 444

Yurt dışı: +90 0850 222 0 444

KKTC:  0850 222 0 444

Yukarıda bölgelere göre Yapı Kredi Bankasının müşteri hizmetleri telefon numarası verilmiştir. Eğer sizlerde Yapı Kredi Bankası ile her hangi bir işleminizi telefon bankacılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız hemen yukarıdaki telefon numaralarını arayarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırsınız

Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile çok sayıda işleminizi gerçekleştirebilmektesiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bulunduğunuz lokasyona göre yani yurt içi, yurt dışı ya da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için verilen numaralardan bir tanesini arayınız. Arama yaptığınızda Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Eğer Yapı Kredi Bankasının müşterisiyseniz size telesekreter Sayın İsminiz Soy İsminiz ile seslenecek ve değilseniz * (yıldız)’ı tuşlayınız diyecektir. Bu adımda her hangi bir işlem yapmazsanız ve kayıp ya da çalıntı ihbarlarında bulunmak istiyorsanız 1’i tuşlamanız gerekmektedir. Yine her hangi bir tuşlama yapmazsanız telesekreter otomatik olarak diğer menüleri saymakta ve hangi menü için kaç numarayı tuşlamanız gerektiğini belirtmektedir. Peki Yapı Kredi telefon bankacılığı ile hangi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı İşlemleri

Yapı Kredi Bankası ile iletişime geçmek isteyen müşteriler yukarıda ki telefon numaralarını arayabilmektedir. Peki telefon bankacılığı ile hangi işlemler yapılabilir buna göre;

Yatırım işlemleri ile fon alma satma, döviz alma ya da bozdurma, vadeli hesap açma kapatma ya da bozdurma, yatırım hesabı açma kapatma ve diğer yatırım işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kredi kartı ve banka kartı işlemleri menüsünden ödeme yapma, limit bilgisi öğrenme, borç ödeme, borç sorgulama, sorunları giderme gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz
Para transferleri menüsünden ise eft / havale, isme para gönderme ya da ileri tarihli para gönderme işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Diğer bankacılık işlemleri menüsünden otomatik ödeme talimatı verebilir, iptal ettirebilir, vadesiz hesap açtırabilir, çalışan hesap tanımlama ve diğer bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Son kalan ödemeler menüsünden de fatura, vergi, borç, eğitim, şans oyunları vb. gibi tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here