1944 yılında kurulmuş olan Yapı Kredi Bankası, MEB ile yürüttüğü ortak çalışmalar ile kısa sürede büyümüştür. 940 şubesi ve 2920 ATM’si ile hizmet vermektedir. Gerek şubelerden gerekse ATM’lerden güvenli şekilde finansal işlemler yapılır. Yapı Kredi müşterilerinin merak ettiği konular arasında Yapı Kredi çalışma saatleri bulunuyor. Şubelerin ve çağrı merkezlerinin hangi saatler arasında hizmet verdiğini bilerek, o saatler arasında işlem talep edin.

Yapı Kredi Şubelerinin Çalışma Saatleri

Şubelerde hem para çekme hem para yatırma işlemi yapılabilir. Gişelerden hesap bakiyeniz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi hesabı açma, kredi kartı alma gibi işlemleriniz için ise şubelerdeki müşteri temsilcileri ile iletişim kuracaksınız. Bunun için çalışma saatleri içinde istediğiniz Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi çalışma saatleri;

  • Sabah: 09.00 ile 12.30
  • Öğlen: 13.30 ile 17.00 arasındadır.

Şubeden yapacağınız işlemlerde bu saat aralıklarında şubede olmanız isteniyor. Sabahtan ya da öğle arası tamamlandığında işlemlerinizi öğleden sonra yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi

Müşteriler isterse şubelere giderek müşteri temsilcilerinden ya da gişe memurlarından alacağı bilgiyi, çağrı merkezi çalışanlarından da alabilir. Eğer çalışma saatleri dışında bilgi almanız gerekirse, direkt olarak çağrı merkezleri ile bağlantı kurabilirsiniz. 7-24 te4lefon desteği verildiğinden, ihtiyaç duyduğunuz her an bağlantı kurmanız mümkündür.

  • 444 0 444’ü alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz. Tüm operatörlerden bu numara ile Yapı Kredi çağrı merkezine ulaşılır.
  • 0850 222 0 444 numarası da aynı şekilde tüm operatörlerden aranabilir. Türkiye’nin her yerinden bu numarayı çevirerek Yapı Kredi çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Hizmetleri

İnternet şubesi sayfasından istediğiniz işlemleri istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Almış olduğunuz şifre ile aktif olun ve hesap işlemlerini yürütün.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here