Kredilerin hızlı bir şekilde verildiği ve KOSGEB’den pek çok kişiye %0 faizli geri ödemli imkanların sağlandığı şu dönemlerde kafamızı nereye çevirirsek yeni bir işletme görüyoruz. Artık o kadar ki dükkan sahipleri kiralık ya da satılık ilanını astıktan birkaç saat sonra dükkanını kiralayabilmek de ve satabilmektedir. Bizlerde Kredi Haberlerim ekibi olarak yatırım yapmak isteyenlerin sayısı arttığı için yatırım yapılması gereken en iyi iş fikirleri makalemizi oluşturduk.

Bu makalemiz aracılığı ile yatırım yapılması gereken en iyi iş fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilir, hangi işler güzel kazanç getirir, çok kazanç getiren işler, hangi işi yapmalıyım, yatırım yapılacak işler, yatırım yapılması gereken sektörler gibi aklınızda ki tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

En İyi İş Fikirleri

1-) Farklı Sektörlerde Otomatlar

Özellikle internet kafe ve oyun dükkanlarının önlerinde yiyecek, içecek otomatlarını görebilirsiniz. İçerisine para attığınız otomatlardan dilediğiniz yiyeceği ya da içeceği alabilirsiniz. Eğer sizinde bir mekanınız varsa ki mekanınızın olmasına dahi gerek yok yurtların ve öğrencilerin bol bulunduğu yerlere farklı sektörlere hitap eden otomatlar koyarsanız ciddi paralar kazanabilirsiniz.

2-) Telefon Uygulamaları

App Store ve Google Play Store’de bulunan uygulamaların bazılarını telefonlarınıza indirirsiniz o beğenmediğiniz en kötü uygulamalar bile günde birkaç bin TL para kazanabilmektedir. Sizlerde bir yazılımcı ile anlaşabilir ve Android ya da iOS işletim sistemi için kaliteli uygulamalar ya da oyunlar yaptırabilirsiniz.

3-) Drone Kiralama ve Satma Hizmetleri

Yatırım yapılması gereken en iyi iş fikirleri makalemize drone ürününü dahil etmezsek olmaz. Özellikle düğün, nişan, parti, doğum günü, yıl sonu baloları gibi pek çok etkinliklerde drone hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Sizlerde drone kiralama ve satma hizmetleri işiniz ile güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Özellikle ufak şehirlerde bu işleri pek yapan kişi olmadığı için vereceğiniz bir kaç reklam aracılığı ile pek çok iş alabilirsiniz.

4-) Yaşlı Bakım Firması

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliği ülkelerinde yaşlı bakım firmaları bulunmaktadır. Bu firmalara para veren kişiler yaşlıların bakımlarını gerçekleştirmektedir. Ne dersiniz? Yaşlı bakım firması ülkemiz de tutar mı? Unutmayın farklı bir sektör ile giriş yapmak piyasada var olan sektörlerden daha iyi olabilir. Bu yüzden yapacağınız yatırımlar aracılığı ile bir sektöre öncülük yapmanız size güzel kazançlar getirebilir. Eğer hizmetleriniz iyi olursa devlet tarafından da desteklenebilir ve kısa zaman içerisinde yaşlıların bulunduğu hastanelere kadar hizmet götürebilirsiniz.

5-) SEO Hizmetleri

İnternet kullanım oranının giderek arttığı şu günlerde SEO’ya her gün milyonlarca lira para harcanmaktadır. Sizlerde SEO konusunda bilgili kişileri bir araya toplayarak vereceğiniz reklamlar ile işler kapabilir ve sektörde adınızı tanıtırsanız kısa zaman içerisinde milyonluk birisi olabilirsiniz. Günümüzde pek çok SEO firması öğrenciler tarafından kurulmuş ancak şu anda yüzlerce çalışanı olan büyük şirket haline gelmiştir.

6-) Sosyal Medyanın Nimetleri: YouTube

Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinden para kazanmayı geçin çünkü en iyi para kazanma platformu YouTube’dir. Öyle ki videonuz birkaç bin izlenme başına 4 – 5 lira gibi kazançlar elde edebilir. Birde videonuzun milyonlarca kişi tarafından izlendiğiniz düşünün? Hemen gerekli ekipmanlarınızı alın ve sokağa çıkarak YouTuber’lik yapmaya başlayın.

7-) İhalelere Katılmak

Özellikle pek çok kamu kuruluşu çok kazanç getirili ihaleler düzenlemektedir. Kamu kurumların müdürlükleri, hastaneler, parklar, öğrenci yurtları gibi pek çok yer için kantin, kafeterya, kırtasiye, çay ocağı gibi sektörlere ihale açılmaktadır. Bu ihalelere girerek güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Konuyu Puanla!)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here