444 00 00 – ziraat.com.tr

Ziraat Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından bir tanesidir. Ziraat Bankası resmi olarak 15 Ağustos 1888 yılında kurulmuştur. Günümüzde tam olarak 1717 şubesi bulunan Ziraat Bankası, Osmanlı döneminden bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluş Tarihi: 1888

Şube Sayısı: 1717

Swift Kodu: TCZBTR2A

EFT Kodu: 0010

Telex: 44004 zbhm TR

Müşteri Hizmetleri: 444 00 00

Yönetim Kurulu Başkanı: Muharrem KARSLI

CEO: Hüseyin Aydın

Web Sitesi: www.ziraatbank.com.tr

Tel: 312-584 20 00

Faks: 312-584 49 63 65
Ziraat Bankası ülkemizdeki en köklü bankalardan olup müşterilerine en iyi hizmeti çok uzun zamandan beri vermektedir. Eğer ihtiyaç, taşıt, konut kredisi gibi kredi desteğine ihtiyacınız var ise Ziraat Bankası sizler için iyi bir seçenek olabilir. Bankaların müşterilerine verdikleri faiz oranları kimi zaman değişkenlik gösterebilir ancak Ziraat bankasına ait krediye göre faiz oranlarına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Kredinizin faiz oranlarını öğrendikten sonra sağdaki kredi hesaplama aracı sayesinde kredinizin toplam miktarı, aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi hesaplama aracından toplam kredi miktarınızı, vade seçeneğinizi, faiz oranını belirttikten sonra sizlere otomatik olarak toplam kredi ödemenizi ve aylık ödemenizi gösterecektir.

Bankaların kredi verme durumları kredi notunuza bağlıdır ve Ziraat Bankası üzerinden taşıt, konut, ihtiyaç kredisi çekebilir miyim diye merak ediyorsanız kredi notu öğrenme aracı sayesinde ücretsiz olarak notunuzu sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz kredi notunuzu kesin olarak öğrenmek istiyorsanız Findeks üzerinden de kredi notunuzu ücretli bir şekilde sorgulatabilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan krediler hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız müşteri hizmetlerinden bankaya ulaşabilir yada en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

[kredi]